Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

€1.27€10.58/kg
velto
+3
rimibarbora+ 1
Rudzu maize DONA 650g

Rudzu maize DONA 650g

€1.65€2.54/kg
maxima
+2
rimibarbora
Saldskābmaize Liepkalni Lauku 370g

Saldskābmaize Liepkalni Lauku 370g

€1.19€3.22/kg
maxima
+2
rimibarbora
Rupjmaize Liepkalni Spēka bez rauga 500g

Rupjmaize Liepkalni Spēka bez rauga 500g

€1.71€3.42/kg
maxima
+2
barborarimi
Rudzu maize Fazer Iesala 500g

Rudzu maize Fazer Iesala 500g

€2.11€4.22/kg
maxima
+3
rimivelto+ 1
Baltmaize Mākoņmaize XXL DRUVA 700g
-25%

Baltmaize Mākoņmaize XXL DRUVA 700g

€1.65€1.24€1.77/kg
maxima
+3
lidlvelto+ 1
Tostermaize Fazer Gardā 500g
-23%

Tostermaize Fazer Gardā 500g

€1.68€1.29€2.58/kg
lidl
+3
rimibarbora+ 1
PORCIJU MAIZE HANZAS MAIZNĪCA RUDZU RIKAS 330G
-37%

PORCIJU MAIZE HANZAS MAIZNĪCA RUDZU RIKAS 330G

€1.56€0.99€3.00/kg
top
+2
maximabarbora
BALTMAIZE LĀČI ĪSTA 250G

BALTMAIZE LĀČI ĪSTA 250G

€1.29€5.16/kg
lats
+3
maximabarbora+ 1
Maize FAZER Franču sagriezta 220g

Maize FAZER Franču sagriezta 220g

€1.19€5.41/kg
rimi
+2
maximabarbora
Gardmaize augļu ar riekstiem LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

Gardmaize augļu ar riekstiem LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€2.09€4.18/kg
velto
+5
maximabarbora+ 3
Baltmaize LIEPKALNI Latgales pītā 360g

Baltmaize LIEPKALNI Latgales pītā 360g

€1.37€3.81/kg
maxima
+2
barborarimi
Saldskābmaize Zeltene gaišā rudzu 390g
-41%

Saldskābmaize Zeltene gaišā rudzu 390g

€1.30€0.77€1.97/kg
top
+3
citromaxima+ 1
Gardā Rudzu maize FAZER 390g
-10%

Gardā Rudzu maize FAZER 390g

€0.99€0.89€2.28/kg
citro
+3
maximabarbora+ 1
Kuršu sēklu maize HM 700g

Kuršu sēklu maize HM 700g

€1.49€2.13/kg
maxima
+4
barboratop+ 2
Tumšās rudzu maizes šķēles HM 450g
-43%

Tumšās rudzu maizes šķēles HM 450g

€1.66€0.95€2.11/kg
top
+2
maximabarbora
Rudzu sēklu maizes šķēles HM 450g
-44%

Rudzu sēklu maizes šķēles HM 450g

€1.69€0.95€2.11/kg
top
+2
maximabarbora
Tostermaize Īsta LĀČI ar pienu/sviestu 240g

Tostermaize Īsta LĀČI ar pienu/sviestu 240g

€1.04€4.33/kg
promo
+2
rimibarbora
Baltmaize SCHAR klasiskā Pan Blanco SCHAR, šķēlēs, bezglutēna, 250g

Baltmaize SCHAR klasiskā Pan Blanco SCHAR, šķēlēs, bezglutēna, 250g

€2.79€11.16/kg
lats
+2
promorimi
Tostermaize Speltas pilngraudu FLORA 320g

Tostermaize Speltas pilngraudu FLORA 320g

€1.38€4.31/kg
promo
+2
barborarimi
Maize Dzīvā Sēklu 250g, Fazer

Maize Dzīvā Sēklu 250g, Fazer

€0.99€3.96/kg
lats
+3
promocitro+ 1
Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g

Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g

€1.06€2.12/kg
velto
+2
rimipromo
TOSTERMAIZE HANZAS MAIZNĪCA TOSTE KLASISKĀ 500G
-13%

TOSTERMAIZE HANZAS MAIZNĪCA TOSTE KLASISKĀ 500G

€1.55€1.35€2.70/kg
rimi
+3
barborapromo+ 1
Maize Fazer tumšā kviešu 450g
-30%

Maize Fazer tumšā kviešu 450g

€1.99€1.39€3.09/kg
barbora
+4
promorimi+ 2
Tostermaize Latvijas Graudu Maize sēklu 450g
-30%

Tostermaize Latvijas Graudu Maize sēklu 450g

€1.71€1.19€2.64/kg
rimi
+3
veltobarbora+ 1
Maize rudzu saldskābmaize gaišā Latvijas Zeltene 800g, Latvijas Maiznieks
-25%

Maize rudzu saldskābmaize gaišā Latvijas Zeltene 800g, Latvijas Maiznieks

€1.99€1.49€1.86/kg
lats
+4
veltocitro+ 2
Maiziņš burgeru 240g

Maiziņš burgeru 240g

€0.99€4.13/kg
velto
+1
rimi
Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

€0.99€3.30/kg
barbora
+2
rimilats
Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

€0.89€2.62/kg
velto
+1
rimi
Rudzu maize Īstenā LATVIJAS MAIZNIEKS ar sēklām 730g

Rudzu maize Īstenā LATVIJAS MAIZNIEKS ar sēklām 730g

€2.12€2.90/kg
rimi
+3
promomaxima+ 1
Saldā maizīte Latvijas Maiznieks ar rozīnēm 220g

Saldā maizīte Latvijas Maiznieks ar rozīnēm 220g

€1.07€4.86/kg
velto
+2
rimitop
MaizītesHot Dog Dan Cake 250g

MaizītesHot Dog Dan Cake 250g

€1.75€7.00/kg
rimi
+1
citro
Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg

Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg

€3.23€3.23/kg
rimi
+1
promo
Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g
-24%

Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g

€2.30€1.75€4.38/kg
rimi
+1
maxima
Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g
-19%

Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g

€1.71€1.39€2.78/kg
rimi
+4
veltomaxima+ 2
GRAUDU MAIZE LĀČI TUMŠĀ SĒKLU 250G
-26%

GRAUDU MAIZE LĀČI TUMŠĀ SĒKLU 250G

€1.29€0.95€3.80/kg
top
+1
rimi
  • Iepriekšējā
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.