Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g

Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g

€1.06€3.03/kg
velto
+4
rimimaxima+ 2
Baltmaize LIELKUNGU 600g
-46%

Baltmaize LIELKUNGU 600g

€1.85€0.99€1.65/kg
citro
+5
maximarimi+ 3
RUDZU MAIZE DRUVA FORMAS 600G

RUDZU MAIZE DRUVA FORMAS 600G

€0.89€1.48/kg
top
+6
maximacitro+ 4
Tostermaize Fazer Ierauga 450g
-29%

Tostermaize Fazer Ierauga 450g

€2.09€1.49€3.31/kg
top
+4
latsrimi+ 2
Maize rudzu Zemnieku griezta 800g

Maize rudzu Zemnieku griezta 800g

€0.89€1.11/kg
citro
+3
promovelto+ 1
Rudzu Zemnieku formas maize LM 600g
-34%

Rudzu Zemnieku formas maize LM 600g

€1.28€0.85€1.42/kg
maxima
+3
latspromo+ 1
Maize Grieķu jogurta 300g
-26%

Maize Grieķu jogurta 300g

€1.34€0.99€3.30/kg
rimi
+3
latsvelto+ 1
Tostermaize FAZER kefīra vērtīgā 450g
-21%

Tostermaize FAZER kefīra vērtīgā 450g

€1.75€1.39€3.09/kg
citro
+4
barboralats+ 2
Burgeru maizītes Potato HANZAS MAIZNĪCA 320g

Burgeru maizītes Potato HANZAS MAIZNĪCA 320g

€2.49€7.78/kg
barbora
+2
rimipromo
Rudzu maize Piknika DONA 400g
-10%

Rudzu maize Piknika DONA 400g

€1.10€0.99€2.47/kg
rimi
+2
maximabarbora
Rudzu maize formas 1/2 Slāvu DONA 270g

Rudzu maize formas 1/2 Slāvu DONA 270g

€0.78€2.89/kg
maxima
+2
rimibarbora
Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

€1.27€10.58/kg
velto
+5
barborarimi+ 3
Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g
-20%

Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g

€2.49€1.99€4.52/kg
rimi
+3
maximalats+ 1
PORCIJU MAIZE LATVIJAS MAIZNIEKS LIELMAIZE RUDZU RIKAS 340G
-42%

PORCIJU MAIZE LATVIJAS MAIZNIEKS LIELMAIZE RUDZU RIKAS 340G

€1.89€1.09€3.21/kg
top
+2
rimimaxima
Saldskābmaize formas Tava DONA 550g
-11%

Saldskābmaize formas Tava DONA 550g

€1.29€1.15€2.09/kg
rimi
+2
maximabarbora
Rudzu maize Melnā Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 600g
-25%

Rudzu maize Melnā Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 600g

€1.47€1.10€1.83/kg
maxima
+2
barborarimi
Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g
-36%

Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g

€1.49€0.95€2.71/kg
lats
+3
veltorimi+ 1
Gardmaize Sēļu ar ķimenēm 400g

Gardmaize Sēļu ar ķimenēm 400g

€0.90€2.25/kg
velto
+3
rimicitro+ 1
Kuršu sēklu maize HM 340g

Kuršu sēklu maize HM 340g

€1.25€3.67/kg
rimi
+3
maximabarbora+ 1
Kuršu saldskābmaize HM 375g

Kuršu saldskābmaize HM 375g

€1.09€2.90/kg
rimi
+2
maximabarbora
Rupjmaize Alberts LIELEZERS plaucēta šķēlēs 400g

Rupjmaize Alberts LIELEZERS plaucēta šķēlēs 400g

€1.85€4.63/kg
maxima
+2
barborarimi
Saldskābmaize Latviskā ar sēklām un graudiem 300g
-20%

Saldskābmaize Latviskā ar sēklām un graudiem 300g

€1.19€0.95€3.17/kg
rimi
+2
latspromo
Rudzu ķiplokmaize Sprīdīša DONA 240g

Rudzu ķiplokmaize Sprīdīša DONA 240g

€1.37€5.71/kg
maxima
+2
rimibarbora
Rupjmaize Lāči Īsta 480g
-28%

Rupjmaize Lāči Īsta 480g

€2.77€1.99€4.15/kg
rimi
+2
maximabarbora
Saldskābmaize Piknika DONA 400g
-10%

Saldskābmaize Piknika DONA 400g

€1.10€0.99€2.47/kg
maxima
+2
barborarimi
Polārmaize Fazer auzu 180g
-23%

Polārmaize Fazer auzu 180g

€2.19€1.69€9.39/kg
citro
+3
rimilats+ 1
Saldskābā maize Sējas ar graudiem lielās šķēles 260g
-14%

Saldskābā maize Sējas ar graudiem lielās šķēles 260g

€1.74€1.49€5.73/kg
barbora
+2
promorimi
Rudzu Rikas HANZAS MAIZNĪCA ar diedzētiem graudiem 240g
-14%

Rudzu Rikas HANZAS MAIZNĪCA ar diedzētiem graudiem 240g

€1.69€1.45€6.04/kg
rimi
+2
maximabarbora
Gardā Saldskābā maize FAZER 550g
-21%

Gardā Saldskābā maize FAZER 550g

€1.84€1.45€2.64/kg
rimi
+3
barboramaxima+ 1
Maize kliju pilngraudu Latvijas Graudu 300g, Latvijas Maiznieks
-17%

Maize kliju pilngraudu Latvijas Graudu 300g, Latvijas Maiznieks

€1.19€0.99€3.30/kg
rimi
+4
promocitro+ 2
Polārmaize Fazer Street Food  140g
-19%

Polārmaize Fazer Street Food 140g

€1.84€1.49€10.64/kg
rimi
+4
topvelto+ 2
Sīpolmaize saldskābā DONA 270g

Sīpolmaize saldskābā DONA 270g

€1.28€4.74/kg
maxima
+2
rimibarbora
Saldskābmaize LIELEZERS rudzu sagriezta 280g

Saldskābmaize LIELEZERS rudzu sagriezta 280g

€1.39€4.96/kg
maxima
+2
barborarimi
Maize kliju sagriezta 250g, Flora Maiznīca

Maize kliju sagriezta 250g, Flora Maiznīca

€1.05€4.20/kg
lats
+2
rimibarbora
Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

€1.27€10.58/kg
velto
+3
rimibarbora+ 1
Rudzu saldskābmaize DONA 400g
-11%

Rudzu saldskābmaize DONA 400g

€1.34€1.19€2.97/kg
rimi
+2
maximabarbora
  • Iepriekšējā
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.