Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Saldskābmaize ar ķimenēm Jāņu LM 500g
Nav pieejams
-26%

Saldskābmaize ar ķimenēm Jāņu LM 500g

€1.89€1.39€2.78/kg
lats
+3
maximabarbora+ 1
Rudzu maize Pūpolu bez cukura griezta 350g
Nav pieejams

Rudzu maize Pūpolu bez cukura griezta 350g

€0.85€2.43/kg
citro
Maize Svētku pusīte saldskābā, griezta 250g
Nav pieejams

Maize Svētku pusīte saldskābā, griezta 250g

€0.69€2.76/kg
citro
Lavašs klasiskais 120g
Nav pieejams

Lavašs klasiskais 120g

€1.45€12.08/kg
citro
+1
rimi
Maize saldā ar šokolādi Apalītis 200g
Nav pieejams

Maize saldā ar šokolādi Apalītis 200g

€1.75€8.75/kg
citro
Baltmaize Kurzemnieku bez cukura griezta 330g
Nav pieejams

Baltmaize Kurzemnieku bez cukura griezta 330g

€0.69€2.09/kg
citro
Pūpolu mazmaizītes 80gx5
Nav pieejams

Pūpolu mazmaizītes 80gx5

€1.25€3.13/kg
citro
Saldskābmaize formas maize Zemnieku 600g
Nav pieejams

Saldskābmaize formas maize Zemnieku 600g

€1.29€2.15/kg
citro
Siera-auzu maize FAZER 400g
Nav pieejams

Siera-auzu maize FAZER 400g

€2.02€5.05/kg
barbora
Sēklu tostermaize Gardā FAZER 500g

Sēklu tostermaize Gardā FAZER 500g

€1.58€3.16/kg
velto
+1
barbora
Tostermaize Toste HANZAS MAIZNĪCA gaišā pilngraudu auzu 350g
Nav pieejams

Tostermaize Toste HANZAS MAIZNĪCA gaišā pilngraudu auzu 350g

€1.59€4.54/kg
barbora
Maizītes ar saulespuķu sēklām Toste HM 240g
Nav pieejams

Maizītes ar saulespuķu sēklām Toste HM 240g

€1.45€6.04/kg
barbora
Tostermaize Toste ar sēklām un dzērvenēm HM 350g
Nav pieejams

Tostermaize Toste ar sēklām un dzērvenēm HM 350g

€1.69€4.83/kg
barbora
Maizes kabatiņas Fazer Street Food tostēšanai 330g

Maizes kabatiņas Fazer Street Food tostēšanai 330g

€2.26€6.85/kg
velto
+2
rimibarbora
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.