Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Rudzu maize ZELTENE 390g
-35%

Rudzu maize ZELTENE 390g

€1.19€0.77€1.97/kg
top
+6
rimicitro+ 4
Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g
-32%

Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

€1.83€1.25€1.56/kg
top
+6
citrorimi+ 4
Rupjmaize Lāči Īsta no lielā kukuļa 400g
-26%

Rupjmaize Lāči Īsta no lielā kukuļa 400g

€2.27€1.69€4.23/kg
top
+6
promocitro+ 4
Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g
-30%

Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g

€1.35€0.94€2.69/kg
top
+6
rimivelto+ 4
Rudzu baltmaize Lielmaize 500g
-30%

Rudzu baltmaize Lielmaize 500g

€1.84€1.29€2.58/kg
maxima
+6
rimibarbora+ 4
Rupjmaize Rankas ĶELMĒNI sagriezta puse 460g

Rupjmaize Rankas ĶELMĒNI sagriezta puse 460g

€1.79€3.89/kg
top
+5
maximabarbora+ 3
Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g
-25%

Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

€1.29€0.97€1.62/kg
maxima
+5
citrotop+ 3
Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g

Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g

€0.99€3.96/kg
velto
+6
latscitro+ 4
RUDZU MAIZE FAZER GARDĀ MELLĀ AR SAULESPUĶU SĒKLĀM 280G
-32%

RUDZU MAIZE FAZER GARDĀ MELLĀ AR SAULESPUĶU SĒKLĀM 280G

€1.45€0.99€3.54/kg
citro
+5
toppromo+ 3
Maize Latvijas graudu ar škiedrvielām 300g
-30%

Maize Latvijas graudu ar škiedrvielām 300g

€1.27€0.89€2.97/kg
top
+5
veltolats+ 3
Spēkavota rudzu maize Druva FAZER 400g
-28%

Spēkavota rudzu maize Druva FAZER 400g

€1.09€0.79€1.98/kg
citro
+5
toplats+ 3
Rudzu pilngraudu maize KURŠU 800g

Rudzu pilngraudu maize KURŠU 800g

€1.79€2.24/kg
lats
+5
promomaxima+ 3
Gaišā rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

Gaišā rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

€1.63€2.04/kg
velto
+5
rimipromo+ 3
Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

€1.38€2.76/kg
velto
+6
rimilats+ 4
Baltmaize KUNGU sagriezta 400g

Baltmaize KUNGU sagriezta 400g

€0.99€2.48/kg
lats
+6
maximacitro+ 4
Baltmaize Fazer kefīra 350g
-52%

Baltmaize Fazer kefīra 350g

€1.84€0.89€2.54/kg
top
+7
citropromo+ 5
Kefīra maize Lielmaize 500g
-30%

Kefīra maize Lielmaize 500g

€1.84€1.29€2.58/kg
maxima
+5
rimitop+ 3
Spēkavota rudzu maize Druva FAZER 800g

Spēkavota rudzu maize Druva FAZER 800g

€1.29€1.61/kg
lats
+5
topcitro+ 3
Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g
-31%

Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g

€1.24€0.85€1.70/kg
maxima
+5
barborarimi+ 3
Rupjā maluma rudzu Lielmaize LM 600g
-28%

Rupjā maluma rudzu Lielmaize LM 600g

€1.65€1.19€1.98/kg
rimi
+4
citrotop+ 2
Saldskābmaize Lāči Īsta 310g
-18%

Saldskābmaize Lāči Īsta 310g

€1.93€1.59€5.13/kg
maxima
+4
latspromo+ 2
RUDZU MAIZE HANZAS MAIZNĪCA KURŠU FORMAS PILNGRAUDU 600G
-32%

RUDZU MAIZE HANZAS MAIZNĪCA KURŠU FORMAS PILNGRAUDU 600G

€1.85€1.25€2.08/kg
top
+4
maximapromo+ 2
Rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

Rudzu maize Latvijas graudu ar sēklām 800g

€1.63€2.04/kg
velto
+5
rimicitro+ 3
Maiziņš Siera 200g
-29%

Maiziņš Siera 200g

€1.39€0.99€4.95/kg
citro
+5
veltolats+ 3
Burkānmaize LĀČI 310g
-8%

Burkānmaize LĀČI 310g

€1.84€1.69€5.45/kg
maxima
+5
barboralats+ 3
Maize Druva zelta Mākoņmaize 450g
-36%

Maize Druva zelta Mākoņmaize 450g

€1.39€0.89€1.98/kg
top
+5
rimicitro+ 3
Rupjmaize Liepkalni Latviskā 400g

Rupjmaize Liepkalni Latviskā 400g

€1.15€2.88/kg
lats
+4
promomaxima+ 2
Gardmaize Dūmu ar kūpinātu gaļu 350g

Gardmaize Dūmu ar kūpinātu gaļu 350g

€1.38€3.94/kg
velto
+5
maximabarbora+ 3
Saldskābmaize Fazer ierauga 500g
-45%

Saldskābmaize Fazer ierauga 500g

€2.29€1.25€2.50/kg
top
+5
citrorimi+ 3
Maize Zeltene sēklu 800g

Maize Zeltene sēklu 800g

€1.49€1.86/kg
lats
+4
rimivelto+ 2
Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g

Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g

€1.09€2.18/kg
velto
+6
maximabarbora+ 4
Baltmaize Galda sagriezta 300g
-25%

Baltmaize Galda sagriezta 300g

€0.91€0.68€2.27/kg
maxima
+4
barboravelto+ 2
Baltmaize Dienišķā ZELTENE lielā 550g

Baltmaize Dienišķā ZELTENE lielā 550g

€1.32€2.40/kg
velto
+5
rimimaxima+ 3
Ierauga maize Fazer 500g
-32%

Ierauga maize Fazer 500g

€1.85€1.25€2.50/kg
top
+5
latsrimi+ 3
Ciabatta Latvijas Maiznieks gaišā 250g

Ciabatta Latvijas Maiznieks gaišā 250g

€0.99€3.96/kg
velto
+4
rimilats+ 2
Saldskābā tostermaize ierauga FAZER 500g

Saldskābā tostermaize ierauga FAZER 500g

€1.65€3.30/kg
lats
+4
rimimaxima+ 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.