Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

TORTILLAS KLASISKĀ LATVIJAS MAIZNIEKS KVIEŠU 360G
-17%

TORTILLAS KLASISKĀ LATVIJAS MAIZNIEKS KVIEŠU 360G

€1.99€1.65€4.58/kg
citro
+4
topvelto+ 2
Tostermaize Fazer sēklu bagātīgā 450g
-32%

Tostermaize Fazer sēklu bagātīgā 450g

€1.69€1.15€2.56/kg
rimi
+5
toppromo+ 3
Tostermaize Fazer Gardā mini 240g
-25%

Tostermaize Fazer Gardā mini 240g

€1.00€0.75€3.13/kg
barbora
+5
promorimi+ 3
Tostermaize Druva 500g

Tostermaize Druva 500g

€0.85€1.70/kg
citro
+4
latspromo+ 2
100% rudzu miltu tostermaize Latvijas Tost Maize LATVIJAS MAIZNIEKS 390g
-30%

100% rudzu miltu tostermaize Latvijas Tost Maize LATVIJAS MAIZNIEKS 390g

€1.85€1.29€3.31/kg
top
+5
veltopromo+ 3
Tostermaize Latvijas Tost Maize klasiskā 500g

Tostermaize Latvijas Tost Maize klasiskā 500g

€1.29€2.58/kg
velto
+4
promorimi+ 2
TOSTERMAIZE LATVIJAS TOST MAIZE KRAUKŠĶĪGĀ 500G

TOSTERMAIZE LATVIJAS TOST MAIZE KRAUKŠĶĪGĀ 500G

€1.35€2.70/kg
velto
+5
promocitro+ 3
TOSTERMAIZE LATVIJAS MAIZNIEKS LIELMAIZE 600G
-27%

TOSTERMAIZE LATVIJAS MAIZNIEKS LIELMAIZE 600G

€1.35€0.99€1.65/kg
top
+4
latsrimi+ 2
Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g

Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g

€1.44€2.88/kg
velto
+3
rimimaxima+ 1
Maize Dzīvā Saulespuķu 250g, Fazer

Maize Dzīvā Saulespuķu 250g, Fazer

€0.99€3.96/kg
lats
+3
citropromo+ 1
Kliju maize Druva Spēkavota FAZER 250g

Kliju maize Druva Spēkavota FAZER 250g

€0.62€2.48/kg
promo
+5
barborarimi+ 3
GRAUDU MAIZE FAZER IERAUGA SĒKLU 500G
-32%

GRAUDU MAIZE FAZER IERAUGA SĒKLU 500G

€2.05€1.39€2.78/kg
top
+4
latsrimi+ 2
GRAUDU MAIZE FAZER DZĪVĀ SAULESPUĶU 500G

GRAUDU MAIZE FAZER DZĪVĀ SAULESPUĶU 500G

€1.18€2.36/kg
promo
+4
toprimi+ 2
Kviešu saldskābmaize Ķelmēni sagriezta BIO 380g

Kviešu saldskābmaize Ķelmēni sagriezta BIO 380g

€1.75€4.61/kg
maxima
+3
promorimi+ 1
Rudzu maize Īstenā LATVIJAS MAIZNIEKS 730g

Rudzu maize Īstenā LATVIJAS MAIZNIEKS 730g

€1.47€2.01/kg
maxima
+3
barboracitro+ 1
Maize Gardmaize senču, ar ķimenēm 500g

Maize Gardmaize senču, ar ķimenēm 500g

€1.38€2.76/kg
velto
+5
citromaxima+ 3
Maize Gardmaize liepu, ar medu 500g

Maize Gardmaize liepu, ar medu 500g

€1.38€2.76/kg
velto
+5
citromaxima+ 3
Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

€1.27€10.58/kg
velto
+3
latsrimi+ 1
Rupjmaize Lāči Īstā 310g

Rupjmaize Lāči Īstā 310g

€1.59€5.13/kg
maxima
+3
latsrimi+ 1
Maize melnā Latvijas graudu ar sēklam 340g

Maize melnā Latvijas graudu ar sēklam 340g

€1.09€3.21/kg
velto
+4
rimimaxima+ 2
Tumšā augļu maize LĀČI 300g

Tumšā augļu maize LĀČI 300g

€1.73€5.77/kg
promo
+3
rimimaxima+ 1
Maize LATVIJAS GRAUDU rudzu 390g

Maize LATVIJAS GRAUDU rudzu 390g

€1.24€3.18/kg
maxima
+4
barborarimi+ 2
Maize Fazer gardā mellā 600g

Maize Fazer gardā mellā 600g

€1.39€2.32/kg
lats
+5
rimimaxima+ 3
Rudzu pilngraudu maize KURŠU puse 390g
-39%

Rudzu pilngraudu maize KURŠU puse 390g

€1.29€0.79€2.03/kg
citro
+4
rimimaxima+ 2
Rudzu maize Īstenā saldskābā 730g
-11%

Rudzu maize Īstenā saldskābā 730g

€1.75€1.55€2.12/kg
citro
+3
rimilats+ 1
Rudzu maize Sējas FLORA lielās šķēlēs ar graudiem 280g
-11%

Rudzu maize Sējas FLORA lielās šķēlēs ar graudiem 280g

€1.52€1.35€4.82/kg
maxima
+3
barborapromo+ 1
Maize Latvijas Graudu sēklu 300g
-32%

Maize Latvijas Graudu sēklu 300g

€1.39€0.95€3.17/kg
lats
+4
barborarimi+ 2
Maize Augļu gaišā 270g, Lāči

Maize Augļu gaišā 270g, Lāči

€1.73€6.41/kg
promo
+3
rimibarbora+ 1
Rudzu saldskābmaize Ķelmēni sagriezta BIO 380g

Rudzu saldskābmaize Ķelmēni sagriezta BIO 380g

€1.65€4.34/kg
maxima
+3
promorimi+ 1
Maize Lielmaize Burger 360g
-43%

Maize Lielmaize Burger 360g

€2.09€1.19€3.31/kg
top
+4
rimivelto+ 2
Ciabatta Latvijas Maiznieks olīvu 250g

Ciabatta Latvijas Maiznieks olīvu 250g

€1.38€5.52/kg
velto
+3
rimimaxima+ 1
Burkānmaize Lāči 440g
-21%

Burkānmaize Lāči 440g

€2.27€1.79€4.07/kg
rimi
+3
latsmaxima+ 1
Sendviču polārmaize FAZER 450g
-46%

Sendviču polārmaize FAZER 450g

€3.29€1.79€3.98/kg
top
+4
latsrimi+ 2
Pilngraudu rudzu rikas HANZAS MAIZNĪCA 360g
-28%

Pilngraudu rudzu rikas HANZAS MAIZNĪCA 360g

€1.59€1.15€3.19/kg
lats
+3
rimimaxima+ 1
Kuršu saldskābmaize HM 800g

Kuršu saldskābmaize HM 800g

€1.85€2.31/kg
rimi
+3
maximabarbora+ 1
Rudzu maize Lāči Mājas 700g
-22%

Rudzu maize Lāči Mājas 700g

€2.95€2.29€3.27/kg
rimi
+4
promomaxima+ 2
  • Iepriekšējā
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.