Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g
-28%

Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g

€1.65€1.19€1.98/kg
rimi
+1
maxima
Maiziņš pilngraudu 240g

Maiziņš pilngraudu 240g

€0.99€4.13/kg
velto
+2
rimilats
Saldskābmaize Limbažu ar sēklām un graudiem 300g

Saldskābmaize Limbažu ar sēklām un graudiem 300g

€1.59€5.30/kg
maxima
+1
rimi
Rudzu maize Jumis Borodinas 280g

Rudzu maize Jumis Borodinas 280g

€0.89€3.18/kg
velto
+2
rimilats
Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g
-11%

Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g

€1.29€1.15€3.29/kg
rimi
+4
topvelto+ 2
Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

€2.72€1.81/kg
velto
+1
rimi
Maiziņš rudzu 240g

Maiziņš rudzu 240g

€0.92€4.18/kg
velto
+1
rimi
Smalkmaizītes Dance Cake piena (brioche) 320g

Smalkmaizītes Dance Cake piena (brioche) 320g

€2.39€7.47/kg
citro
+1
rimi
Maiziņš dārzeņu 240g

Maiziņš dārzeņu 240g

€1.08€4.50/kg
velto
+1
rimi
Rudzu maize Jumis 3 iesalu bez rauga 390g

Rudzu maize Jumis 3 iesalu bez rauga 390g

€0.89€2.28/kg
velto
+2
rimilats
Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

€0.92€4.00/kg
velto
+1
rimi
Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g

Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g

€1.35€5.40/kg
maxima
+1
rimi
Ķiploku maizīte Latvijas Maiznieks 220g

Ķiploku maizīte Latvijas Maiznieks 220g

€1.01€4.59/kg
velto
+1
rimi
Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g

Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g

€1.26€3.15/kg
promo
+2
rimilats
Saldskābmaize Jubilejas sagriezta 450g

Saldskābmaize Jubilejas sagriezta 450g

€1.65€3.67/kg
maxima
+1
rimi
Maize Plaucētā rudzu rupjmaize puse 350g, Flora Maiznīca

Maize Plaucētā rudzu rupjmaize puse 350g, Flora Maiznīca

€1.25€3.57/kg
lats
+1
maxima
Rupjmaize Rankas ĶELMĒNI sagriezta 1kg

Rupjmaize Rankas ĶELMĒNI sagriezta 1kg

€3.19€3.19/kg
maxima
+1
barbora
Saldskābmaize DONA 650g

Saldskābmaize DONA 650g

€1.84€2.83/kg
maxima
+1
barbora
Baltmaize Mākoņmaize DRUVA 500g
-25%

Baltmaize Mākoņmaize DRUVA 500g

€1.74€1.31€2.62/kg
maxima
+2
barborarimi
Rudzu formas maize ZELTENE 600g

Rudzu formas maize ZELTENE 600g

€1.28€2.13/kg
maxima
+3
barboratop+ 1
Saldskābmaize Dzintara LIELEZERS sagriezta 290g

Saldskābmaize Dzintara LIELEZERS sagriezta 290g

€1.29€4.45/kg
maxima
+2
barborarimi
Formas rudzu maize MANA MAIZE 600g

Formas rudzu maize MANA MAIZE 600g

€0.68€1.13/kg
maxima
+1
barbora
Veidņu rupjmaize Miķelis LIEPKALNI 400g

Veidņu rupjmaize Miķelis LIEPKALNI 400g

€1.28€3.20/kg
maxima
+1
barbora
Saldskābmaize LIELEZERS kviešu 580g

Saldskābmaize LIELEZERS kviešu 580g

€2.19€3.78/kg
maxima
+1
barbora
Baltmaize MANA MAIZE 300g

Baltmaize MANA MAIZE 300g

€0.31€1.03/kg
maxima
+1
barbora
Rudzu maize formas Borodina DONA 290g

Rudzu maize formas Borodina DONA 290g

€1.00€3.45/kg
maxima
+1
barbora
Rudzu maize MANA MAIZE 800g

Rudzu maize MANA MAIZE 800g

€0.86€1.08/kg
maxima
+1
barbora
Saldskābā maize MANA MAIZE 800g

Saldskābā maize MANA MAIZE 800g

€0.86€1.08/kg
maxima
+1
barbora
Baltmaize MANA MAIZE 500g

Baltmaize MANA MAIZE 500g

€0.52€1.04/kg
maxima
+1
barbora
Melnā maize ar saulespuķu sēklām WELL DONE 280g

Melnā maize ar saulespuķu sēklām WELL DONE 280g

€0.99€3.54/kg
barbora
+1
maxima
Sēklu maize WELL DONE 350g

Sēklu maize WELL DONE 350g

€1.28€3.66/kg
maxima
+1
barbora
Saldskābā maize Rīgas Latvijā Cepts LATVIJAS MAIZNIEKS 500g
-25%

Saldskābā maize Rīgas Latvijā Cepts LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€2.11€1.58€3.16/kg
maxima
+1
barbora
Melnā maize ar rudzu miltiem WELL DONE 300g

Melnā maize ar rudzu miltiem WELL DONE 300g

€1.09€3.63/kg
maxima
+1
barbora
Rudzu maizītes WELL DONE 220g

Rudzu maizītes WELL DONE 220g

€1.19€5.41/kg
maxima
+1
barbora
Pilngraudu maizītes WELL DONE 220g

Pilngraudu maizītes WELL DONE 220g

€1.28€5.82/kg
maxima
+1
barbora
Melnā rudzu maize sagriezta WELL DONE 800g

Melnā rudzu maize sagriezta WELL DONE 800g

€1.25€1.56/kg
maxima
+1
barbora
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.