Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Pilngraudu maizītes WELL DONE 220g

Pilngraudu maizītes WELL DONE 220g

€1.28€5.82/kg
maxima
+1
barbora
Melnā rudzu maize sagriezta WELL DONE 800g

Melnā rudzu maize sagriezta WELL DONE 800g

€1.25€1.56/kg
maxima
+1
barbora
BALTMAIZE FAZER GARDĀ KEFĪRA 600G
-35%

BALTMAIZE FAZER GARDĀ KEFĪRA 600G

€2.58€1.69€2.82/kg
top
+3
latsbarbora+ 1
Maize Zemnieku saldskābā 800g, Latvijas Maiznieks

Maize Zemnieku saldskābā 800g, Latvijas Maiznieks

€1.35€1.69/kg
velto
+2
promolats
Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g

Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g

€2.12€11.16/kg
rimi
+1
promo
Beigeļi NEW YORK BAKERY ar sēklām, 300g

Beigeļi NEW YORK BAKERY ar sēklām, 300g

€2.76€9.20/kg
promo
+1
barbora
Burgeru maizītes DANCE BAKERY Mini, 8gab, 190g

Burgeru maizītes DANCE BAKERY Mini, 8gab, 190g

€1.72€9.05/kg
citro
+1
promo
Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

€2.77€11.08/kg
promo
+1
rimi
Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

€1.17€1.95/kg
velto
+1
promo
Tostermaize LATVIJAS TOST , ar grauzdētiem sīpoliem, 450g

Tostermaize LATVIJAS TOST , ar grauzdētiem sīpoliem, 450g

€1.38€3.07/kg
velto
+2
promorimi
Saldskābmaize "Latviskā", griezta, 400g

Saldskābmaize "Latviskā", griezta, 400g

€1.19€2.98/kg
lats
+1
promo
Maize MAIZIŅŠ grauzdētu sīpolu LM 220g
-30%

Maize MAIZIŅŠ grauzdētu sīpolu LM 220g

€1.37€0.96€4.37/kg
barbora
+2
veltorimi
Saldā tostermaize Latvijas Tost Maize Brioche LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

Saldā tostermaize Latvijas Tost Maize Brioche LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€1.44€2.88/kg
velto
+2
barborarimi
Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 500g
-30%

Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 500g

€1.99€1.39€2.78/kg
lats
+3
barborarimi+ 1
Maize Franču 220g, Fazer

Maize Franču 220g, Fazer

€1.27€5.08/kg
barbora
+1
lats
Meža ogu drumstalu kūka FAZER 320g
-14%

Meža ogu drumstalu kūka FAZER 320g

€2.79€2.39€7.47/kg
lats
+2
barboratop
Baltmaize kefīra Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 500g
-30%

Baltmaize kefīra Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€1.84€1.29€2.58/kg
barbora
+1
lats
Štricele Dona ar šķiņķi un sieru 290g

Štricele Dona ar šķiņķi un sieru 290g

€2.99
rimi
+1
barbora
Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g
-30%

Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g

€1.19€0.83€3.32/kg
barbora
+2
rimivelto
Tostermaize TOSTĒ Mazā sēklu 250g
-40%

Tostermaize TOSTĒ Mazā sēklu 250g

€1.49€0.89€3.56/kg
top
+2
rimibarbora
PORCIJU MAIZE FAZER APALĪŠI SĒKLU 200G
-40%

PORCIJU MAIZE FAZER APALĪŠI SĒKLU 200G

€1.99€1.19€5.95/kg
top
+1
citro
GRAUZDIŅI ZELTENE AR SĪPOLU UN SKĀBĀ KRĒJUMA GARŠU 300G

GRAUZDIŅI ZELTENE AR SĪPOLU UN SKĀBĀ KRĒJUMA GARŠU 300G

€3.96€13.20/kg
velto
+2
latstop
Tostermaize pilngraudu ar klijām Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

Tostermaize pilngraudu ar klijām Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

€1.26€2.52/kg
velto
+1
lats
Baltmaize Rīta Lielā sagr. 500g, Fazer
-18%

Baltmaize Rīta Lielā sagr. 500g, Fazer

€1.09€0.89€1.78/kg
citro
+1
lats
Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g

Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g

€1.95€5.42/kg
velto
+2
rimicitro
Tostermaize Latvijas Tost Maize rudzu, daudzsēklu 450g

Tostermaize Latvijas Tost Maize rudzu, daudzsēklu 450g

€1.38
velto
+1
rimi
Tostermaize Latvijas Tost Maize sēklu 450g

Tostermaize Latvijas Tost Maize sēklu 450g

€1.42€3.16/kg
velto
+4
rimitop+ 2
Grauzdiņi Zeltenes ar ķiplokiem 300g

Grauzdiņi Zeltenes ar ķiplokiem 300g

€3.88€12.93/kg
velto
+2
rimibarbora
Baltmaize Rudens 500g, Latvijas Maiznieks

Baltmaize Rudens 500g, Latvijas Maiznieks

€0.79€1.58/kg
lats
+1
citro
Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g

Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g

€1.01€5.32/kg
rimi
+1
lats
MAIZE FAZER SALDĀ APALĪTIS AR KONDENSĒTO PIENU 400G

MAIZE FAZER SALDĀ APALĪTIS AR KONDENSĒTO PIENU 400G

€2.02€5.05/kg
maxima
+4
toplats+ 2
CIABATTA LATVIJAS MAIZNIEKS GRAUDAINĀ 300 G
-25%

CIABATTA LATVIJAS MAIZNIEKS GRAUDAINĀ 300 G

€1.47€1.10€3.67/kg
maxima
+4
barboratop+ 2
Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g

Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g

€1.47€3.41/kg
rimi
+1
maxima
Rudzu maize Melnā Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 280g

Rudzu maize Melnā Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 280g

€1.06€3.78/kg
rimi
+1
barbora
Saldskābmaize Dzintara Lielezers sagriezta 290g

Saldskābmaize Dzintara Lielezers sagriezta 290g

€1.34€4.62/kg
rimi
PORCIJU MAIZE SCHULSTAD HOTDOGU 180G

PORCIJU MAIZE SCHULSTAD HOTDOGU 180G

€1.84€10.22/kg
rimi
+1
top
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.