Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Kviešu rīvmaize 400g, Latvijas Maiznieks

Kviešu rīvmaize 400g, Latvijas Maiznieks

€1.39€3.47/kg
velto
Latvijas Tost Maize Rudzu ierauga tostermaize 450g

Latvijas Tost Maize Rudzu ierauga tostermaize 450g

€0.92€2.04/kg
velto
+1
rimi
Maize kviešu ar čia sēklām Lielmaize 300g
-21%

Maize kviešu ar čia sēklām Lielmaize 300g

€1.45€1.15€3.83/kg
citro
Baltmaize Mazā Dienas 180g

Baltmaize Mazā Dienas 180g

€0.82€4.56/kg
rimi
Baltmaize Ķelmēni 450g

Baltmaize Ķelmēni 450g

€1.84€4.09/kg
rimi
Arābu maize Oriental 4gab. 250g

Arābu maize Oriental 4gab. 250g

€1.38
rimi
Radziņš Dona 150g
-13%

Radziņš Dona 150g

€0.64€0.56€3.73/kg
rimi
Daudzsēklu maize 300g

Daudzsēklu maize 300g

€1.80
rimi
Baltmaize sviesta 300g

Baltmaize sviesta 300g

€1.38€4.60/kg
rimi
Baltmaize Druva mākoņmaize sagriezta 300g
-14%

Baltmaize Druva mākoņmaize sagriezta 300g

€0.92€0.79€2.63/kg
rimi
Tostermaize Lāči Lācēna ar pienu un sviestu 240g

Tostermaize Lāči Lācēna ar pienu un sviestu 240g

€1.16€4.83/kg
rimi
Auzu polārmaize Fazer ar kartupeļiem 310g

Auzu polārmaize Fazer ar kartupeļiem 310g

€2.77€8.94/kg
rimi
+2
veltolats
Maize Ciabatta tumšā 320g

Maize Ciabatta tumšā 320g

€0.97€3.03/kg
rimi
Baltmaize ZELTENE sezama 400g
-36%

Baltmaize ZELTENE sezama 400g

€1.38€0.89€2.22/kg
rimi
+3
topmaxima+ 1
Čia maize Lielmaize 300g
-21%

Čia maize Lielmaize 300g

€1.25€0.99€3.30/kg
rimi
Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g
-16%

Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g

€1.85€1.55€3.30/kg
rimi
Kefīra maize Fazer gardā 600g
-20%

Kefīra maize Fazer gardā 600g

€2.12€1.69€2.82/kg
rimi
Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g
-16%

Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g

€1.53€1.29€1.84/kg
rimi
Tostermaize kviešu Rimi Beķera, sagriezta 500g

Tostermaize kviešu Rimi Beķera, sagriezta 500g

€0.92€1.84/kg
rimi
Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g
-17%

Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g

€1.75€1.45€3.62/kg
rimi
+1
lats
Baltmaize Rimi Beķera 300g

Baltmaize Rimi Beķera 300g

€0.31€1.03/kg
rimi
Tostermaize Rimi pilngraudu 500 g

Tostermaize Rimi pilngraudu 500 g

€0.82€1.64/kg
rimi
Tostermaize Dona ar sēklām 240g

Tostermaize Dona ar sēklām 240g

€0.92
rimi
Baltmaize saldā Latvijas Zeltene 350g, Latvijas Maiznieks
-32%

Baltmaize saldā Latvijas Zeltene 350g, Latvijas Maiznieks

€1.45€0.99€2.83/kg
lats
Maize Melnā rudzu formas 600g, Latvijas Maiznieks

Maize Melnā rudzu formas 600g, Latvijas Maiznieks

€1.19€1.98/kg
lats
Baltmaize Rudens 300g, Latvijas Maiznieks

Baltmaize Rudens 300g, Latvijas Maiznieks

€0.47€1.57/kg
lats
Maize Galda lielā baltmaize 500g, Latvijas Maiznieks

Maize Galda lielā baltmaize 500g, Latvijas Maiznieks

€1.15€2.30/kg
lats
Graudu maize Gudrā saimniece griezta (bez pievienota cukura) 330g, Liepkalni

Graudu maize Gudrā saimniece griezta (bez pievienota cukura) 330g, Liepkalni

€1.05€3.18/kg
lats
Rudzu maize Īsta 480g, Lāči

Rudzu maize Īsta 480g, Lāči

€2.29€4.77/kg
lats
Baltmaize sezama sēklu Latvijas Zeltene 400g, Latvijas Maiznieks
-9%

Baltmaize sezama sēklu Latvijas Zeltene 400g, Latvijas Maiznieks

€1.09€0.99€2.48/kg
lats
Maize Zemnieku formas saldskābā 600g, Latvijas Maiznieks

Maize Zemnieku formas saldskābā 600g, Latvijas Maiznieks

€1.05€1.75/kg
lats
Baltmaize Dienišķā Latvijas Zeltene 350g, Latvijas Maiznieks
-32%

Baltmaize Dienišķā Latvijas Zeltene 350g, Latvijas Maiznieks

€1.45€0.99€2.83/kg
lats
Tostermaize sagriezta 300g, Flora Maiznīca

Tostermaize sagriezta 300g, Flora Maiznīca

€1.25€4.17/kg
lats
Karaša griezta 350g, Liepkalni

Karaša griezta 350g, Liepkalni

€0.95€2.71/kg
lats
Maize Baltmaizīte ar sviestu sagriezta 200g, Flora Maiznīca

Maize Baltmaizīte ar sviestu sagriezta 200g, Flora Maiznīca

€0.79€3.95/kg
lats
Maize sēklu rudzu Latvijas Graudu 390g, Latvijas Maiznieks

Maize sēklu rudzu Latvijas Graudu 390g, Latvijas Maiznieks

€1.19€3.05/kg
lats
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.