Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Maizes komplekts Abi-Labi (Sevišķā rupjmaize+Latviskā saldskābmaize ar sēklām) 380g, Liepkalni

Maizes komplekts Abi-Labi (Sevišķā rupjmaize+Latviskā saldskābmaize ar sēklām) 380g, Liepkalni

€1.19€3.13/kg
lats
Kliju Radziņš 110g, Flora Maiznīca

Kliju Radziņš 110g, Flora Maiznīca

€0.59€5.36/kg
lats
Raženā sēklu maize griezta 300g, Liepkalni

Raženā sēklu maize griezta 300g, Liepkalni

€1.05€3.50/kg
lats
Maize sēklu rudzu Latvijas Graudu 800g, Latv. Maiznieks

Maize sēklu rudzu Latvijas Graudu 800g, Latv. Maiznieks

€1.79€2.24/kg
lats
Lauku saldskābmaize griezta 370g, Liepkalni

Lauku saldskābmaize griezta 370g, Liepkalni

€1.09€2.95/kg
lats
Sevišķā rupjmaize griezta 370g, Liepkalni

Sevišķā rupjmaize griezta 370g, Liepkalni

€0.99€2.68/kg
lats
Vieglā rupjmaize ar saulespuķu sēklām griezta 300g, Liepkalni

Vieglā rupjmaize ar saulespuķu sēklām griezta 300g, Liepkalni

€0.89€2.97/kg
lats
Ierauga sēklu klaips FAZER 600g

Ierauga sēklu klaips FAZER 600g

€2.76€4.60/kg
barbora
Maizītes ar auzām Toste HM 240g

Maizītes ar auzām Toste HM 240g

€1.45€6.04/kg
barbora
Tostermaize Latvijas Tost Maize ar grauzdētiem sīpoliem  LATVIJAS MAIZNIEKS 450g

Tostermaize Latvijas Tost Maize ar grauzdētiem sīpoliem LATVIJAS MAIZNIEKS 450g

€1.45€3.22/kg
lats
+1
barbora
Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g

Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g

€1.49€4.51/kg
rimi
Burgeru maizīties Hanzas Maiznīca ar sezamu 320g
-50%

Burgeru maizīties Hanzas Maiznīca ar sezamu 320g

€3.69€1.85€5.78/kg
rimi
Rupjā maluma maize Lielmaize 600g, Latvijas Maiznieks

Rupjā maluma maize Lielmaize 600g, Latvijas Maiznieks

€1.49€2.48/kg
lats
Maize ierauga Saldskābmaize 500g, Fazer
-17%

Maize ierauga Saldskābmaize 500g, Fazer

€1.79€1.49€2.98/kg
lats
Kliju maize Graudiņš  griezta 310g, Liepkalni

Kliju maize Graudiņš griezta 310g, Liepkalni

€0.95€3.06/kg
lats
Tostermaize Klasiskā Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

Tostermaize Klasiskā Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

€1.29€2.58/kg
lats
"LATVIJAS Graudu maize" melnā ar sēklām 340g , Latvijas Maiznieks

"LATVIJAS Graudu maize" melnā ar sēklām 340g , Latvijas Maiznieks

€1.25€3.68/kg
lats
Baltmaize Lielā Dienas 500g, Liepkalni

Baltmaize Lielā Dienas 500g, Liepkalni

€1.09€2.18/kg
lats
Tostermaize sēklu Latvijas Tost 450g, Latvijas Maiznieks

Tostermaize sēklu Latvijas Tost 450g, Latvijas Maiznieks

€1.45€3.22/kg
lats
Tostermaize Brokastu 500g
-26%

Tostermaize Brokastu 500g

€1.20€0.89€1.78/kg
top
+2
rimibarbora
Baltmaize Gardā FAZER 400g

Baltmaize Gardā FAZER 400g

€1.62€4.05/kg
rimi
+4
maximavelto+ 2
Mākoņmaize Druva XXL šķēles 350g

Mākoņmaize Druva XXL šķēles 350g

€0.92€2.62/kg
rimi
+3
maximabarbora+ 1
Rudzu maize Spēkavota DRUVA 800g

Rudzu maize Spēkavota DRUVA 800g

€2.08€2.60/kg
rimi
+5
latsmaxima+ 3
Maize saldskābā Gardā 550g, Fazer

Maize saldskābā Gardā 550g, Fazer

€1.39€2.53/kg
lats
+1
rimi
Sezama baltā maize griezta 300g, Liepkalni

Sezama baltā maize griezta 300g, Liepkalni

€0.95€3.17/kg
lats
Rudzu Rikas 6x55g, Hanzas Maiznīca
-28%

Rudzu Rikas 6x55g, Hanzas Maiznīca

€1.59€1.15€3.48/kg
lats
Saldskābmaize Kuršu 375g, Hanzas Maiznīca

Saldskābmaize Kuršu 375g, Hanzas Maiznīca

€0.95€2.53/kg
lats
Burgeru maizītes Potato 320g, Hanzas Maiznīca

Burgeru maizītes Potato 320g, Hanzas Maiznīca

€2.25€7.03/kg
lats
Gaišā maize Ciabatta

Gaišā maize Ciabatta

€0.80
lidl
Maize rudzu FAZER sēklu bagātīgās šķēles 400g

Maize rudzu FAZER sēklu bagātīgās šķēles 400g

€1.60€4.00/kg
velto
+2
rimibarbora
Karameļu štricele DONA 260g
Nav pieejams

Karameļu štricele DONA 260g

€2.99€11.50/kg
barbora
Maize sēklu LĀČI Bagātīgā 400g
Nav pieejams

Maize sēklu LĀČI Bagātīgā 400g

€2.95€7.38/kg
barbora
Rudzu rikas Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 340g
Nav pieejams

Rudzu rikas Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 340g

€1.59€4.68/kg
barbora
Baltmaize Latvijas Graudu LATVIJAS MAIZNIEKS 700g
Nav pieejams

Baltmaize Latvijas Graudu LATVIJAS MAIZNIEKS 700g

€1.45€2.07/kg
barbora
KŪKA FAZER MELLEŅU DRUMSTALU 320G
-45%

KŪKA FAZER MELLEŅU DRUMSTALU 320G

€4.19€2.29€7.16/kg
top
+1
barbora
Baltmaize formas Pūpolu 400g
Nav pieejams

Baltmaize formas Pūpolu 400g

€0.89€2.23/kg
citro
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.