Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Saldskābmaize LIELEZERS Limbažu ar sēklām 300g

Saldskābmaize LIELEZERS Limbažu ar sēklām 300g

€1.59€5.30/kg
barbora
Baltā maize Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 550g

Baltā maize Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 550g

€1.19€2.16/kg
barbora
Rudzu maize ar kūpinātu gaļu LATVIJAS MAIZNIEKS 350g

Rudzu maize ar kūpinātu gaļu LATVIJAS MAIZNIEKS 350g

€1.39€3.97/kg
barbora
+1
citro
Sendviču sēklu tostermaize PĻAVAS 525g

Sendviču sēklu tostermaize PĻAVAS 525g

€1.69€3.22/kg
barbora
Ķimeņu radziņš LIEPKALNI 180g

Ķimeņu radziņš LIEPKALNI 180g

€0.63€3.50/kg
barbora
Pīrādziņi mini Buljona LIEPKALNI 250g

Pīrādziņi mini Buljona LIEPKALNI 250g

€4.49€17.96/kg
barbora
Maize sēklu LĀČI sagriezta 250g

Maize sēklu LĀČI sagriezta 250g

€1.47€5.88/kg
barbora
Saldskābmaize LIEPKALNI Latviskā sēklu 300g

Saldskābmaize LIEPKALNI Latviskā sēklu 300g

€1.19€3.97/kg
barbora
Burgeru maizītes Rustico 4gab. DANCE CAKE 300g

Burgeru maizītes Rustico 4gab. DANCE CAKE 300g

€2.02€6.73/kg
barbora
Piena maizītes Brioche DANCE CAKE 320g

Piena maizītes Brioche DANCE CAKE 320g

€2.86€8.94/kg
barbora
Mini maizītes ar karameli FAZER 220g
-19%

Mini maizītes ar karameli FAZER 220g

€2.59€2.09€9.50/kg
barbora
+1
lats
Maize PĻAVAS Saulespuķe sēklu 300g

Maize PĻAVAS Saulespuķe sēklu 300g

€0.99€3.30/kg
barbora
+1
lats
Iesalmaize FAZER 500g

Iesalmaize FAZER 500g

€1.37€2.74/kg
barbora
+1
rimi
Rudzu rupjmaize LIELEZERS sagriezta 400g

Rudzu rupjmaize LIELEZERS sagriezta 400g

€1.85€4.63/kg
barbora
Sendviču tostermaize WELL DONE 470g

Sendviču tostermaize WELL DONE 470g

€1.09€2.32/kg
barbora
Tostermaize TOSTĒ proteīna 380g

Tostermaize TOSTĒ proteīna 380g

€1.69€4.45/kg
barbora
+1
rimi
Sēklu tostermaize WELL DONE 450g

Sēklu tostermaize WELL DONE 450g

€1.28€2.84/kg
barbora
Tostermaize Toste Brioche HM 320g

Tostermaize Toste Brioche HM 320g

€1.69€5.28/kg
barbora
Gardmaize Liepu ar medu LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

Gardmaize Liepu ar medu LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€2.06€4.12/kg
barbora
Rudzu sendviču maize WELL DONE 370g

Rudzu sendviču maize WELL DONE 370g

€1.39€3.76/kg
barbora
Rudzu maize FLORA plaucētā puse, sagriezta 350g

Rudzu maize FLORA plaucētā puse, sagriezta 350g

€1.56€4.46/kg
barbora
Čia maize Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 300g
-16%

Čia maize Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 300g

€1.29€1.09€3.63/kg
barbora
Tostermaize TOSTĒ Mazā klasiskā 250g

Tostermaize TOSTĒ Mazā klasiskā 250g

€0.99€3.96/kg
barbora
Rudzu maize vegāniem ar kaņepēm LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

Rudzu maize vegāniem ar kaņepēm LATVIJAS MAIZNIEKS 400g

€1.39€3.48/kg
barbora
Kviešu maizītes Brokastu ar graudiem FLORA 250g

Kviešu maizītes Brokastu ar graudiem FLORA 250g

€1.24€4.96/kg
barbora
Gaišā sēklu maize MANA MAIZE 500g

Gaišā sēklu maize MANA MAIZE 500g

€1.22€2.44/kg
barbora
Burgeru maizītes Maiziņš LATVIJAS MAIZNIEKS 240g
-30%

Burgeru maizītes Maiziņš LATVIJAS MAIZNIEKS 240g

€1.56€1.09€4.54/kg
barbora
Saldskābā pilngraudu Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 600g

Saldskābā pilngraudu Lielmaize LATVIJAS MAIZNIEKS 600g

€1.59€2.65/kg
barbora
Šķiedrvielu maize DZĪVĀ 250g

Šķiedrvielu maize DZĪVĀ 250g

€1.15€4.60/kg
barbora
Bulciņas ar sviestu Brioche B.DUONA 300g

Bulciņas ar sviestu Brioche B.DUONA 300g

€2.02€6.73/kg
barbora
Gardmaize Rāces ar burkāniem LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

Gardmaize Rāces ar burkāniem LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€2.21€4.42/kg
barbora
TOSTERMAIZE HANZAS MAIZNĪCA TOSTĒ MAZĀ KLASISKĀ 250G
-36%

TOSTERMAIZE HANZAS MAIZNĪCA TOSTĒ MAZĀ KLASISKĀ 250G

€1.39€0.89€3.56/kg
top
+1
rimi
BALTMAIZE TIP TOP 500G

BALTMAIZE TIP TOP 500G

€0.52€1.04/kg
top
BALTMAIZE OPĀ 300G

BALTMAIZE OPĀ 300G

€0.31€1.03/kg
top
PORCIJU MAIZE FAZER APALĪŠI SIERA MAIZĪTES 200G
-25%

PORCIJU MAIZE FAZER APALĪŠI SIERA MAIZĪTES 200G

€1.19€0.89€4.45/kg
top
RUDZU MAIZE TIP TOP 800G

RUDZU MAIZE TIP TOP 800G

€0.86€1.08/kg
top
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.