Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Rudzu maize Īstenā 730g LM

Rudzu maize Īstenā 730g LM

€1.62€2.22/kg
promo
Rudzu maize GARDMAIZE, ar augļiem un riekstiem, 500g

Rudzu maize GARDMAIZE, ar augļiem un riekstiem, 500g

€2.77€5.54/kg
promo
Baltmaize Lielkungu, griezta, 600 g HM

Baltmaize Lielkungu, griezta, 600 g HM

€1.75€2.92/kg
promo
Melnās burgermaizes LĀČI,  2 gab x 80g, 160g

Melnās burgermaizes LĀČI, 2 gab x 80g, 160g

€1.71€855.00/kg
promo
Tumšā brokastu maize BALVITEN, bez glutēna, 190g

Tumšā brokastu maize BALVITEN, bez glutēna, 190g

€2.08€10.95/kg
promo
48H Rudzu formas maize "Rīgas klaips" 600g

48H Rudzu formas maize "Rīgas klaips" 600g

€1.19€1.98/kg
promo
Tostermaize ar sēklām  TOSTE, griezta, 470g

Tostermaize ar sēklām TOSTE, griezta, 470g

€1.89€4.02/kg
promo
Beigeļi NEW YORK BAKERY Klasiskie, 300g

Beigeļi NEW YORK BAKERY Klasiskie, 300g

€2.76€9.20/kg
promo
Tumšā lauku maize BALVITEN, bez glutēna, 250g

Tumšā lauku maize BALVITEN, bez glutēna, 250g

€3.23€12.92/kg
promo
Hamburgera maizītes ar sezāma sēkliņām 6 gb., 300 g

Hamburgera maizītes ar sezāma sēkliņām 6 gb., 300 g

€1.75€0.29/pcs
promo
Mini maizītes ar kanēli FAZER 240g
-19%

Mini maizītes ar kanēli FAZER 240g

€2.59€2.09€8.71/kg
barbora
Maize Maiziņš dārzeņu LATVIJAS MAIZNIEKS 240g
-30%

Maize Maiziņš dārzeņu LATVIJAS MAIZNIEKS 240g

€1.61€1.13€4.71/kg
barbora
Rudzu maize Rīgas klaips Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 600g
-25%

Rudzu maize Rīgas klaips Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 600g

€1.29€0.97€1.62/kg
barbora
Beigeļi NEW YORK BAKERY 300g

Beigeļi NEW YORK BAKERY 300g

€2.76€9.20/kg
barbora
Mini burgermaizītes ar sezamu DANCE CAKE 190g

Mini burgermaizītes ar sezamu DANCE CAKE 190g

€1.84€9.68/kg
barbora
Saldskābmaize LIEPKALNI ar saulespuķu sēklam 400g

Saldskābmaize LIEPKALNI ar saulespuķu sēklam 400g

€1.65€4.13/kg
barbora
Saulespuķu maize DZĪVĀ 250g

Saulespuķu maize DZĪVĀ 250g

€1.28€5.12/kg
barbora
Burgeru maizītes 4gab. DANCE CAKE 300g

Burgeru maizītes 4gab. DANCE CAKE 300g

€1.89€6.30/kg
barbora
Mini rudzu maize Arābu 320g

Mini rudzu maize Arābu 320g

€1.74€5.44/kg
barbora
Rupjmaize LIELEZERS Borodinas dzirnavu 250g

Rupjmaize LIELEZERS Borodinas dzirnavu 250g

€1.35€5.40/kg
barbora
Kruasana tostermaize New York Bakery 380g
-20%

Kruasana tostermaize New York Bakery 380g

€4.99€3.99€10.50/kg
barbora
Maize Maiziņš pilngraudu LATVIJAS MAIZNIEKS 240g
-30%

Maize Maiziņš pilngraudu LATVIJAS MAIZNIEKS 240g

€1.43€1.00€4.17/kg
barbora
Grieķu jogurta baltmaize Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 300g
-25%

Grieķu jogurta baltmaize Latvijā cepts! LATVIJAS MAIZNIEKS 300g

€1.34€1.01€3.37/kg
barbora
Rupjmaize Alberts LIELEZERS plaucēta 580g

Rupjmaize Alberts LIELEZERS plaucēta 580g

€2.29€3.95/kg
barbora
Maizītes magoņu sēklu Brioche B.DUONA 150g

Maizītes magoņu sēklu Brioche B.DUONA 150g

€1.37€9.13/kg
barbora
Tostermaize MANA MAIZE 500g

Tostermaize MANA MAIZE 500g

€0.87€1.74/kg
barbora
Maize tumšā sēklu LĀČI sagriezta 250g

Maize tumšā sēklu LĀČI sagriezta 250g

€1.47€5.88/kg
barbora
Gardmaize Senču ar ķimenēm LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

Gardmaize Senču ar ķimenēm LATVIJAS MAIZNIEKS 500g

€1.93€3.86/kg
barbora
Kliju maize MANA MAIZE 300g

Kliju maize MANA MAIZE 300g

€0.40€1.33/kg
barbora
Auzu Polārmaize Street Food FAZER 310g

Auzu Polārmaize Street Food FAZER 310g

€3.04€9.81/kg
barbora
Maize Maiziņš ar sieru LATVIJAS MAIZNIEKS 200g
-30%

Maize Maiziņš ar sieru LATVIJAS MAIZNIEKS 200g

€1.37€0.96€4.80/kg
barbora
Burgeru maize ar Durum un sezamu HANZAS MAIZNĪCA 320g

Burgeru maize ar Durum un sezamu HANZAS MAIZNĪCA 320g

€2.69€8.41/kg
barbora
Maizītes Hot Dog 6gab. HANZAS MAIZNĪCA 300g

Maizītes Hot Dog 6gab. HANZAS MAIZNĪCA 300g

€2.39€7.97/kg
barbora
Bulciņas ar kanēli Brioche B.DUONA 150g

Bulciņas ar kanēli Brioche B.DUONA 150g

€1.37€9.13/kg
barbora
Sendviču maize TOSTĒ ar sēklām 470g

Sendviču maize TOSTĒ ar sēklām 470g

€1.75€3.72/kg
barbora
Proteīna tostermaize WELL DONE 380g

Proteīna tostermaize WELL DONE 380g

€1.49€3.92/kg
barbora
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.