Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

Tastino Baltmaize šķēlēs

Tastino Baltmaize šķēlēs

€0.31€1.03/kg
lidl
Tastino Rudzu maize šķēlēs

Tastino Rudzu maize šķēlēs

€0.86€1.08/kg
lidl
Tastino Piecu graudu tostermaize šķēlēs

Tastino Piecu graudu tostermaize šķēlēs

€0.99€2.20/kg
lidl
Tastino Rudzu maize šķēlēs

Tastino Rudzu maize šķēlēs

€0.59€1.57/kg
lidl
Tastino Gaišā maize  šķēlēs

Tastino Gaišā maize šķēlēs

€0.50€1.33/kg
lidl
Rudzu rupjm. LIELEZERS sagr.400g

Rudzu rupjm. LIELEZERS sagr.400g

€1.85€4.63/kg
maxima
Formas maize VM Klaipiņš nesagriez. 500g

Formas maize VM Klaipiņš nesagriez. 500g

€1.10€2.20/kg
maxima
Formas maize VM Tautas sagr.500g

Formas maize VM Tautas sagr.500g

€1.10€2.20/kg
maxima
Saldskābā maize VM Rēzeknes 700g

Saldskābā maize VM Rēzeknes 700g

€2.02€2.02/pcs
maxima
Grieķu jog.baltmaize Latvijā cepts! 300g
-25%

Grieķu jog.baltmaize Latvijā cepts! 300g

€1.34€1.01€3.37/kg
maxima
Rupjmaize Lielezers Alberts plauc. 580g

Rupjmaize Lielezers Alberts plauc. 580g

€2.29€3.95/kg
maxima
Baltā maize Lielmaize LM 550g

Baltā maize Lielmaize LM 550g

€1.19€2.16/kg
maxima
Baltmaize Latvijas Graudu LM 700g

Baltmaize Latvijas Graudu LM 700g

€1.45€2.07/kg
maxima
Rudzu maize ar proteīnu sagr.DONA 230g

Rudzu maize ar proteīnu sagr.DONA 230g

€1.19€5.17/kg
maxima
Gaišā pl.maize ar ieraugu WELL DONE 600g

Gaišā pl.maize ar ieraugu WELL DONE 600g

€1.29€2.15/kg
maxima
*Lielā Rīta baltmaize DRUVA, 500g

*Lielā Rīta baltmaize DRUVA, 500g

€0.95€1.90/kg
promo
48H Rīgas klona maize Latvijas Maiznieks, sagriezta, 800g NPKS

48H Rīgas klona maize Latvijas Maiznieks, sagriezta, 800g NPKS

€1.46€1.83/kg
promo
Rupjmaize FLORA "Sējas", 550g

Rupjmaize FLORA "Sējas", 550g

€1.58€2.87/kg
promo
Klasiskās burgeru maize, 320 g

Klasiskās burgeru maize, 320 g

€2.45€7.66/kg
promo
Rudzu un kviešu miltu maize ar medu GARDMAIZE, 500g

Rudzu un kviešu miltu maize ar medu GARDMAIZE, 500g

€1.84€3.68/kg
promo
Rudzu maize Brokastu HM 800g

Rudzu maize Brokastu HM 800g

€1.80€2.25/kg
promo
+2
maximabarbora
Brioš salda maize BALVITEN, bez glutēna, 200g

Brioš salda maize BALVITEN, bez glutēna, 200g

€2.77€13.85/kg
promo
Rudzu un kviešu miltu maize ar ieraugu un ķimenēm GARDMAIZE, 500g

Rudzu un kviešu miltu maize ar ieraugu un ķimenēm GARDMAIZE, 500g

€1.84€3.68/kg
promo
Hamburgera maizīte BALVITEN, bez glutēna, 2x90g

Hamburgera maizīte BALVITEN, bez glutēna, 2x90g

€2.77€15.39/kg
promo
Brioche burgermaizīte FAZER Street Food, 160g

Brioche burgermaizīte FAZER Street Food, 160g

€1.75€10.94/kg
promo
+1
velto
Kviešu maize "Rudens" 300g LM NPKS

Kviešu maize "Rudens" 300g LM NPKS

€0.45€1.50/kg
promo
Rudzu rupjmaize FLORA, plaucēta, 700g

Rudzu rupjmaize FLORA, plaucēta, 700g

€1.99€2.84/kg
promo
+1
rimi
Auzu Polārmaize FAZER Street Food, 180g

Auzu Polārmaize FAZER Street Food, 180g

€1.84€6.13/kg
promo
48H Pilngraudu rudzu maize "Zeltene" 800g LM

48H Pilngraudu rudzu maize "Zeltene" 800g LM

€1.90€2.38/kg
promo
Hot Dog maizītes, 4 gab., 250 g

Hot Dog maizītes, 4 gab., 250 g

€1.53€382.50/kg
promo
Tostermaize LATVIJAS TOST Saldā Brioche, 500g

Tostermaize LATVIJAS TOST Saldā Brioche, 500g

€1.53€3.06/kg
promo
Burgeru maizītes ar sezama sēklām, 4 gab., 300 g

Burgeru maizītes ar sezama sēklām, 4 gab., 300 g

€1.84€460.00/kg
promo
Maizītes Hot Dog HANZA, 6gab, 300g

Maizītes Hot Dog HANZA, 6gab, 300g

€2.49€415.00/kg
promo
Maizīte ar sēklām BALVITEN, bez glutēna, 2x50g (gari)

Maizīte ar sēklām BALVITEN, bez glutēna, 2x50g (gari)

€1.84€18.40/kg
promo
Saldskābā maize SCHAR Pain Campagnard / Landbrot, bezglutēna, 240g

Saldskābā maize SCHAR Pain Campagnard / Landbrot, bezglutēna, 240g

€5.38€22.42/kg
promo
Tradicionālā, formas melnā rudzu maize LM, negriezta, 600g

Tradicionālā, formas melnā rudzu maize LM, negriezta, 600g

€1.06€1.77/kg
promo
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • …
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.