Logo letapartika.lv
Zīmoli Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli Statistika

Kategorijas

Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
  1. Maize un konditorejas izstrādājumi

Maize

518 produkti

518 produkti

Filtri

Veikali

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

Nav atrastu rezultātu

GRAUDU MAIZE TIP TOP 300G

GRAUDU MAIZE TIP TOP 300G

€0.73€2.43/kg
top
TOSTERMAIZE TIP TOP 500G

TOSTERMAIZE TIP TOP 500G

€0.87€1.74/kg
top
Maize Raganas veidņu sagriezta 600g, Flora Maiznīca

Maize Raganas veidņu sagriezta 600g, Flora Maiznīca

€1.45€2.42/kg
lats
Maize rudzu pilngraudu Īstenā 730g, Latvijas Maiznieks

Maize rudzu pilngraudu Īstenā 730g, Latvijas Maiznieks

€1.89€2.59/kg
lats
Saldskābmaize ar medu 400g

Saldskābmaize ar medu 400g

€1.69€4.23/kg
lats
Veidņu rupjmaize griezta 600g, Liepkalni

Veidņu rupjmaize griezta 600g, Liepkalni

€1.49€2.48/kg
lats
Tostermaize Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

Tostermaize Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

€1.09€2.18/kg
lats
Maize rudzu Mellā ar saulespuķu sēklām Gardā 280g, Fazer

Maize rudzu Mellā ar saulespuķu sēklām Gardā 280g, Fazer

€1.19€4.25/kg
lats
Maize rudzu ar sēklām Īstenā 730g, Latvijas Maiznieks

Maize rudzu ar sēklām Īstenā 730g, Latvijas Maiznieks

€1.89€2.59/kg
lats
Dienas baltmaize griezta 300g, Liepkalni

Dienas baltmaize griezta 300g, Liepkalni

€0.65€2.17/kg
lats
Rupjmaize Klona 1/2 340g, Druva

Rupjmaize Klona 1/2 340g, Druva

€0.99€2.91/kg
lats
Maize Seno laiku Borodinas 240g, Lāči

Maize Seno laiku Borodinas 240g, Lāči

€1.15€4.79/kg
lats
Sviesta baltmaize (dabīgi raudzēta) griezta 300g, Liepkalni

Sviesta baltmaize (dabīgi raudzēta) griezta 300g, Liepkalni

€1.05€3.50/kg
lats
Kārā saldskābmaize ar saulespuķu sēklām griezta 400g, Liepkalni

Kārā saldskābmaize ar saulespuķu sēklām griezta 400g, Liepkalni

€1.29€3.23/kg
lats
Maize rudzu Rudens 600g, Latvijas Maiznieks

Maize rudzu Rudens 600g, Latvijas Maiznieks

€0.95€1.58/kg
lats
Maize Melnā rudzu formas 1/2 280g, Latvijas Maiznieks

Maize Melnā rudzu formas 1/2 280g, Latvijas Maiznieks

€0.95€0.95/kg
lats
Dienas saldskābmaize griezta 300g, Liepkalni

Dienas saldskābmaize griezta 300g, Liepkalni

€0.75€2.50/kg
lats
Tostermaize kraukšķīgā Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

Tostermaize kraukšķīgā Latvijas Tost 500g, Latvijas Maiznieks

€1.49€2.98/kg
lats
Dienas rupjmaize griezta 300g, Liepkalni

Dienas rupjmaize griezta 300g, Liepkalni

€0.75€2.50/kg
lats
Baltmaize Lielā Mākoņmaize 500g, Druva

Baltmaize Lielā Mākoņmaize 500g, Druva

€1.19€2.38/kg
lats
Maize Kuršu saldskābā 800g

Maize Kuršu saldskābā 800g

€1.75€2.19/kg
citro
Maiziņš grauzdēto sīpolu 240g
-29%

Maiziņš grauzdēto sīpolu 240g

€1.39€0.99€4.13/kg
citro
Maize Piecgraudu griezta 330g

Maize Piecgraudu griezta 330g

€0.89€2.70/kg
citro
Maize Dzīvā Šķiedrvielu 250g, Fazer
-5%

Maize Dzīvā Šķiedrvielu 250g, Fazer

€1.15€1.09€4.36/kg
citro
+2
latsrimi
Baltmaize Zemnieku 300g

Baltmaize Zemnieku 300g

€0.35
citro
+1
rimi
Burkānmaize Lāču 270g

Burkānmaize Lāču 270g

€1.55€5.74/kg
citro
Baltmaize Klona griezta Druva 500g

Baltmaize Klona griezta Druva 500g

€0.55€1.10/kg
citro
Maize Rudzu Pūpolu 700g

Maize Rudzu Pūpolu 700g

€1.59€2.27/kg
citro
Maize rudzu Druvas klona 700g

Maize rudzu Druvas klona 700g

€1.45€2.07/kg
citro
Baltmaize Klona griezta 300g

Baltmaize Klona griezta 300g

€0.65€2.17/kg
citro
Mazmaizīte Tumšā rudzu griezta 300g

Mazmaizīte Tumšā rudzu griezta 300g

€0.69€2.30/kg
citro
Maize Pūpolu mazā klona griezta 550g

Maize Pūpolu mazā klona griezta 550g

€1.25€2.27/kg
citro
Mazā formas maize griezta 300g

Mazā formas maize griezta 300g

€0.52€1.73/kg
citro
Maize MAIZIŅŠ auzu 220g

Maize MAIZIŅŠ auzu 220g

€0.92€4.18/kg
velto
+2
barborarimi
Burgeru maizītes Klasiskās 4 gab 320g Latvijas Maiznieks

Burgeru maizītes Klasiskās 4 gab 320g Latvijas Maiznieks

€1.99€6.22/kg
velto
Maiziņš burgeru pilngraudu 240g

Maiziņš burgeru pilngraudu 240g

€0.99€4.13/kg
velto
+1
rimi
  • Iepriekšējā
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Nākamā

Filtri

Veikali

9 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kategorijas

5 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Zīmoli

58 opcijas

Nav atrastu rezultātu

Kārtot pēc

Par letapartika.lv

Par mums Privātuma politika Veikaliem

Sekojiet mums

Facebook X Instagram LinkedIn

Kategorijas

Piena produkti un olas Augļi un dārzeņi Maize un konditorejas izstrādājumi Gaļa, zivis un gatavā kulinārija Bakaleja Saldētā pārtika Dzērieni Nepārtikas preces

Veikali

AlkoutletBarboraCitroGemossLatsLidlMaximaMultumPromo C&CRimiSpirits & Winetop!Velto

Noderīgi

Zemo cenu grozs Lietotne

Partneriem

Zīmoliem un ražotājiem Veikaliem un datu partneriem

© 2026 letapartika.lv - Pārtikas cenu salīdzinājumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Uzzini vairāk šeit.