letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Bakaleja
Saldumi
3653 produkti
3653 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Barbora
1640
Promo C&C
1200
Rimi
1157
Lats
840
Citro
752
Multum
549
top!
431
Spirits & Wine
75
Velto
49
Alkoutlet
22
Gemoss
10
Lidl
7
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Konfektes
1611
Cepumi
867
Šokolāde
458
Šokolādes batoniņi
261
Musli un auzu batoniņi
260
Vafeles un vafeļu tortes
232
Pastilas un košļājamās gumijas
228
Košļājamās konfektes
220
Citi saldumi
136
Dražejas
121
Zefīri
82
Šokolādes un riekstu krēmi
79
Bērnu Saldumi
40
Lieldienu saldumi
33
Marmelāde
26
Ziemassvētku saldumi
9
Adventes kalendāri
0
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
ROSHEN
171
Laima
170
Rimi
142
Milka
116
PERGALE
100
PURE CHOCOLATE
87
Skrīveru Saldumi
78
Haribo
67
Orbit
67
Selga
63
KINDER
55
MIO&RIO
55
FINI
53
Citi
46
LĀČI
45
Bob Snail
40
Adugs
39
FAZER
38
NESTLE
38
Oreo
37
KARL FAZER
32
M&M'S
31
KIT KAT
29
THE BEGINNINGS
28
Schogetten
26
WELL DONE
26
AMOS
25
AXA
25
VIDAL
25
FLORA
24
Liepkalni
24
Sorini
24
TROLLI
23
CHUPA CHUPS
22
Snickers
22
Kitkat
19
Salling
19
CORNY
18
MARABOU
18
Ranele
18
Zozole
18
7 Days
17
GEISHA
17
Halls
17
LION
17
MERCI
17
Red Band
17
Skittles
17
Mario
16
Nutego
15
Bazooka
14
Chewits
14
LATVIJAS MAIZNIEKS
14
LINDT
14
Loacker
14
PĒTERGAILIS
14
TUPLA
14
TUTTI FRUTTI
14
BAHLSEN
13
GO ON
13
PEZ
13
Prince Polo
13
Pūre
13
TWIX
13
Belvita
12
Bubs
12
GOOD CALORIES
12
Mentos
12
Rowntrees
12
St Michel
12
Maitre Truffout
11
MILETTI
11
NUTELLA
11
RITTER SPORT
11
FERRERO
10
FERRERO ROCHER
10
M & Ms
10
Only
10
TIC TAC
10
Balocco
9
Mon Mio
9
RAFFAELLO
9
TUC
9
Woogie
9
Anada konditoreja
8
Baltais
8
BAREBELLS
8
Dr. Gerard
8
Kiddy
8
LOTUS BISCOFF
8
MAMBA
8
McVities
8
Poesia
8
TIP TOP
8
Toblerone
8
VECAIS BEĶERIS
8
Vicenzi
8
7DAYS
7
Bounty
7
D.E.M.I.
7
Fizzy
7
Hubba Bubba
7
Jelly Mania
7
LORENZ
7
Maison Bruyere
7
Mieszko
7
Primart
7
SIGULDAS MAIZNIEKS
7
TOFFIFEE
7
Zentis
7
Domino
6
Herkuless
6
HIT
6
Jednosc
6
JOHNY BEE
6
JOYCO
6
KNOPPERS
6
Lambertz
6
Laurieri
6
LEIBNIZ
6
Lockets
6
M and M's
6
MA BAKER
6
MARMITON
6
MILLENNIUM
6
NERDS
6
PAUZE
6
Pedro
6
RICOLA
6
ROYAL FAMILY
6
SOFOREK
6
SOUR MADNESS
6
SOUR PATCH KIDS
6
YUMMER'S
6
AFTER EIGHT
5
BARNI
5
Ben's Favorites
5
BONNE MAMAN
5
BUCURIA
5
DAIM
5
DUMLE
5
ELEPHANT
5
Feastables
5
FELKO
5
HEIDI
5
HERSHEY'S
5
KEX
5
Loyd
5
MAGIJA
5
MALTESERS
5
Mini Pixi
5
MINIPIXI
5
My Protein
5
NATURE VALLEY
5
PAW PATROL
5
Salling Eko
5
SANTE
5
Skawa
5
Taste Story
5
Tony's Chocolonely
5
Veri Beri
5
Vidal (Golosinas)
5
Werther's Original
5
BLUM BACKERS
4
Brain Blasterz
4
CHUVS
4
Crunch Punch
4
Dr.Sour
4
FLIPZ
4
Goplana
4
Hlebodar
4
Isostar
4
Jaco
4
KALEV
4
KONTI
4
Labuchoc
4
Lv Un Ko
4
Mabaker
4
Manija
4
Mars
4
MILTONAS
4
MR.CHICKO
4
OSHEE
4
PURE CHOCOLATE TRUFFLES
4
Quickbury
4
Rikond
4
RIMBIES
4
SkrīveruS
4
Smarties
4
Vecmāmiņas Gardumi
4
Warheads
4
WELL DONE PREMIUM
4
Wolnosc
4
Zīļuks
4
4D
3
Alibi Max
3
Alpinella
3
Artur
3
Baileys
3
Biscotti
3
Bogutti Free
3
Bon Bon
3
BON PARI
3
BOURBON
3
CADBURY
3
CASALI
3
Caterina
3
Cémoi
3
DAELMANS
3
Diorel
3
DRUŽKOVSKAJA
3
Eurocao
3
Fritt
3
Futurus Food
3
Gille
3
GULLON
3
Jelly Belly
3
Juicy Fruit
3
KĀRUMLĀDE
3
KATJES
3
LATSWEETS
3
Latvija
3
Lido
3
LOOK'O'LOOK
3
MANGAĻI
3
MIGLE
3
Milky Way
3
Momenza
3
MRBEAST
3
Muižkungu
3
MULINO BIANCO
3
Mynthon
3
NIKO
3
NIKOLAEVSKAJA
3
PICO
3
POCKY
3
Pop-Tarts
3
REESE'S
3
RIF
3
SCHÄR
3
SEBAHAT
3
SIA SKRĪVERU SALDUMI SIA
3
SKRĪVERI
3
Sour Patch
3
St. Michel Biscuits
3
Velto
3
VILNIAUS PERGALĖ
3
Werthers Original
3
Wisemeal
3
ZAINI
3
3 Bit
2
AHA
2
APP'LITE
2
Ar sēkliņām
2
Barkleys
2
BB
2
BECKYS
2
Belfine
2
BIBIZAN
2
CANDY POP
2
Cannelle
2
Cerbona
2
CHCH
2
COKOC
2
CORNY BIG
2
CRICH
2
CROCO
2
Dance Cake
2
DAUGULIS
2
DEER DADA
2
Delisana
2
DRAUGU
2
DZIRNAVAS
2
EXCELLENCE
2
FALCONE
2
Fazer Kismet
2
Fiorentini
2
Fiteg2
2
FitSpo
2
Flint
2
Friendly
2
FRISIA
2
Fruit-tella
2
FRUITTELLA
2
GANFU
2
GREENFIELD
2
Grenade
2
Guinness
2
Hamlet
2
HAPPY
2
Happy Swing
2
Hematogenas
2
HEMATOGENAS VITA+
2
HEMATOGENS
2
Hi Chew
2
I Love Eco
2
INCO
2
JACQUOT
2
Jakes
2
Karuna Migle
2
KBF
2
Klim
2
Kuchen Meister
2
Kuki Muki
2
LA MERE POULARD
2
Lotus
2
LUTTI
2
MCENNEDY
2
MINDY
2
MINIONS
2
Mionetto
2
MOON PIE
2
MORKŪNAS
2
MyProtein
2
NESTLE AFTER EIGHT
2
Nuclear
2
Peelerz
2
Pepero
2
Piacelli
2
Pichkar
2
Pop Rocks
2
Puls
2
R. Band
2
RITZ
2
Roks
2
Ruzz
2
Saleks
2
Sapņu sala
2
Skriveru Gotina
2
Smash
2
SUFLEYNI
2
SUNFRUIT
2
Taleriai
2
Tastee
2
TEKMAR
2
THE GOMMYS FACTORY
2
TOFITELLO
2
Torras
2
TRULY
2
Ulker
2
V-Gum.
2
Verbena
2
ZAFIRA
2
250g
1
25g
1
300g
1
3BIT
1
41g
1
A1
1
Ādažu Čipsi
1
ALESTO
1
ALIS CO
1
Anada Kondotoreja
1
Anatols
1
ANNA'S
1
Annas
1
ANTHON BERG
1
Apsara
1
Aroma
1
AVK
1
B&C
1
Better
1
BISCOFF
1
Bogutti
1
BOSC
1
Bosca Five Stars
1
Cap-Cap
1
CEBE
1
Chrustaliov
1
CRUNCH
1
Delicious
1
DN Klassik
1
Dolfin
1
Dolfin Barbie
1
Doritos
1
DR.FIRE
1
DRUZKOVSKAJA XALVA
1
DUC DE COEUR
1
DZIRNAVU PASAKAS
1
Estrella
1
FAMILY BISCUITS
1
Fit Spo
1
Florenci
1
Floss
1
Fortuna
1
FOXTER
1
FRIENDY
1
FRUIT LAND
1
Go On Nutrition
1
GO ON PROTEIN
1
GOTIŅA
1
GRCO
1
Gutta
1
HBF
1
Hot Wheels
1
ICA
1
JACOBSENS BAKERY
1
JAKE
1
Jelly.B
1
Juicy Drop
1
Julia
1
Jyväshyvä
1
Kanēļa rombiņi) 300g
1
KĀRUMS
1
Karūna
1
Kinder Crispy
1
KITEKS
1
KONDIS
1
Lacasitos
1
LACMI
1
LaMur
1
Lazzaroni
1
LE GOURMET
1
LEDOVAR
1
LESTELLO
1
Lindor
1
Love Is
1
Lukas
1
Magic Mosaic
1
Maiznīca FLORA
1
Malsena
1
MANNER
1
Manrasta
1
Maria
1
Marshmallow Castle
1
Matss
1
ME2U
1
Meito
1
Merrild
1
Mixed Minis
1
MONIN
1
MONMIO
1
MONTEBOVI
1
MORINAGA
1
Mr Brownie
1
Murph
1
MY MOTTO
1
NANACO
1
NORD
1
NORSU
1
NUTRILUV
1
NUTS
1
Ore Liete
1
Pepsi
1
Pomorzanka
1
PRALINES
1
QUICK MILK
1
Remix
1
Rīgas Šampanietis
1
ROKA
1
ROSHEN FLAKSI
1
Sarragioto dolciumi
1
SAULES SALDUMI
1
SAVOIARDI
1
SAVOIARDI VERONA
1
SEASHELLS
1
SENČU
1
Sfeks
1
SMURFS
1
SNACK
1
Snackline
1
Snako
1
Spilva
1
Staburadze
1
TABBY
1
TAUTAS
1
Tchibo
1
TONY'S
1
TOXIC WASTE
1
UNO FOODS
1
Vafeļu konusi
1
Valsoia
1
Vecmāmiņas Acītes
1
Vecmaminas Legendarais
1
Veliche
1
Verže
1
WERTHER'S
1
Yuki&Love
1
Zhorik-Obzhorik
1
Zoo
1
Nav atrastu rezultātu
Karameles uz kociņa WOOGIE sirds formā, aveņu garša, 175g
€2.02
€11.54/kg
Marcipāna konfektes ANTHON BERG, zemenes dzirkstošā vīnā, 220g
€7.32
€33.27/kg
Želejkonfektes HARIBO Suesse Maeuse, 175g
€2.95
€16.86/kg
Japāņu rīsu kūka Custard Mochi, citrona garša, 168g
€3.49
€20.77/kg
Želejas marmelāde ISOSTAR Energy Fruit Boost, Zemeņu, 10x10g
€4.82
€48.20/kg
Tumšā šokolāde LINDT Excellence 70% kakao, 100g
€5.99
€59.90/kg
Piena stēvijas šokolāde TORRAS, bez cukura, 100g
€3.49
€34.90/kg
Zefīrs WOOGIE Marshmallows sirsniņas, 200g
€2.05
€10.25/kg
Batoniņš ISOSTAR Endurance, ar graudaugiem un augļiem, 40g
€1.95
€48.75/kg
Košļājamā gumija FINI Burger, 200gab, 1kg
€13.29
€66.45/kg
Zemesriekstu krēms NUTEGO Classic, ar riekstu gabaliņiem, 30g
€1.08
€36.00/kg
Saulespuķu halva ar vaniļas garšu, 200g
€0.99
€4.95/kg
+
1
Košļājamās konfektes LAIMA, 1kg
€10.12
€10.12/kg
Želejkonfektes HARIBO Berries, 175g
€2.95
€16.86/kg
Karameles PERGALE Petite, asorti, 1kg
€5.84
€5.84/kg
Zefīrs šokolādē Maigums LAIMA, mini, dāvana,185g
€6.69
€36.16/kg
Piena šokolāde ROSHEN Lacmi ar zemesriekstiem un karameli, 295g
€5.16
€17.49/kg
Proteīna baltās šokolādes konfektes NUT LOVE ALLNUTRITION ar riekstu pildījumu, 48g
€1.99
€41.46/kg
Batoniņš ISOSTAR Pulse, ar šokolādi un guarānu, 23g
€1.25
€54.35/kg
Šokolādes ola HOT WHEELS Surprise, 20g
€1.25
€62.50/kg
Cukurvate aromatizēta Unicorn Candy Floss WOOGIE, 50g
€1.72
€34.40/kg
Karameles WOOGIE, ar piparmētru garšu, 200g
€2.69
€13.45/kg
Piena šokolādes trifeles ar īrisa krēma pildījumu 1kg Toffee, PURE
€16.26
€16.26/kg
Olu vafeles, 250g