letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Bakaleja
Makaroni
705 produkti
705 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Promo C&C
335
Barbora
186
Rimi
179
top!
80
Lats
77
Lidl
66
Citro
48
Gemoss
35
Velto
33
Multum
27
Spirits & Wine
1
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Citi makaroni
272
Īsie makaroni
238
Nūdeles
198
Garie makaroni
78
Olu makaroni
43
Pilngraudu makaroni
33
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
LA MOLISANA
42
Rimi
30
DOBELE
29
Garofalo
29
DIVELLA
27
Arrighi
25
DELVERDE
22
Italpasta
21
ALB GOLD
19
SAMYANG
18
BARILLA
17
Pasta Zara
17
WELL DONE
17
Dalla Costa
16
DeCecco
16
DI BARI
14
Liguori
14
Dobeles Dzirnavnieks
11
Gallo
11
GRANORO
11
Marco
10
PANZANI
10
Santa Maria
10
Knorr
9
MAGGI
9
Nonno Mario
9
Pasta Ricco
9
Ariadna
8
Bella Italia
8
Colavita
8
AL DENTE
7
BALTICOVO
7
FUDO
7
GOURMANTE
7
Melissa
7
PRESTO
7
Primo Gusto
7
Salling
7
DE CECCO
6
Mājas makaroni
6
Rana
5
YUM YUM
5
1881
4
Bureja
4
EXOTIC FOOD
4
EXTRA LINE
4
LUBELLA
4
OYAKATA
4
RISCOSSA
4
TIP TOP
4
CESARS
3
Diamond
3
GOLDEN DRAGON
3
ICA
3
OLD EL PASO
3
OPĀ
3
PRIMO
3
Salling Eko
3
Tangle
3
Taste Me
3
Velto
3
500g
2
ALPRO
2
ARISHTA
2
BULDAK
2
COMBINO
2
Deluxe
2
Durumini
2
GLADS
2
GOLDEN LION
2
Hao Hao
2
HEUSCHEN
2
Ita-San
2
KOREAN STREET
2
LUNGKOW
2
Mājas
2
NONGSHIM
2
Reeva
2
SCHÄR
2
Spilva
2
Tartufi Jimmy
2
Tiberino
2
Wundernudel
2
Zara
2
250g
1
Asia
1
BOSTO
1
Desiam
1
EL SABOR
1
Farmer
1
I Love Eco
1
LACTIMA Spolka z o.o.
1
Mai Wa
1
NISSIN
1
Nudelhof
1
Pūre
1
Rambyno
1
RUNA
1
Salling Princip
1
Samlip
1
Speciālas formas 500g
1
TEMPORIN
1
Nav atrastu rezultātu
MAKARONI DOBELE FUSILLI PILNGRAUDU 500G
€1.49
€2.98/pcs
+
2
-27%
Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
€2.45
€1.79
€5.60/kg
+
1
NŪDELES SANTA MARIA RĪSU 180G
€2.89
€16.06/kg
+
2
-24%
Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu 250g
€3.79
€2.89
€11.56/kg
+
1
-45%
Nūdeles Knorr ar vistas garšu 57g
€1.25
€0.69
€11.31/kg
+
2
Makaroni Spaghetti Nr.7 400g Daina
€0.49
€1.23/kg
+
1
GOURMANTE pasta Spaghetti al nero di seppia, 500g
€4.49
€8.98/kg
+
1
Makaroni radziņi MARCO Nr.2, 400g
€0.50
€1.25/kg
+
1
Makaroni, trubiņas ARRIGHI Nr.31, 500g
€1.84
€1.84/kg
+
1
Makaroni Pasta Zara Nr.54, gliemežvāki 500g
€1.50
€3.00/kg
+
1
Makaroni Pasta Zara Nr.55 lielie radziņi 500g
€1.57
€3.14/kg
+
2
Lazanjas plāksnes BARILLA, 500g
€3.69
€7.38/kg
+
2
Ātri pagatavojamās nūdeles Vista Teriyaki 96g, Oyakata
€1.55
€16.15/kg
+
1
Pasta DE CECCO Spaghetti Nr.12 500g
€2.09
€4.18/kg
+
1
Pasta DE CECCO Cavatappi Nr.87 500g
€2.18
€4.36/kg
+
1
Olu pasta DE CECCO Tagliatelle Nr.104 250g
€2.78
€11.12/kg
+
1
Pasta DE CECCO Fusilli Nr.34 500g
€2.18
€4.36/kg
+
1
Pasta DE CECCO Casareccia Nr.88 500g
€2.18
€4.36/kg
+
1
Pasta DE CECCO Penne Rigate Nr.41 500g
€2.18
€4.36/kg
+
1
Makaroni Pasta Zara Nr.26 mazie radziņi 500g
€1.57
€3.14/kg
+
2
Lazanja Pasta Zara 500g
€2.73
€5.46/kg
+
3
+ 1
Makaroni Pasta Zara Nr.57 spirāles lielās 500g
€1.57
€3.14/kg
+
2
Ātri pagatavojamas nūdeles SAMYANG Tangle bulgogi, trauciņā 105g
€2.79
€26.57/kg
+
1
Ātri pagatavojamas nūdeles SAMYANG Tangle sēņu, trauciņā 105g
€2.79
€26.57/kg
+
1
Ātri pagatavojamas nūdeles SAMYANG Tangle ķiploku, trauciņā 100g
€2.79
€27.90/kg
+
1
Ātri pagatavojamas nūdeles SAMYANG Tangle tomātu, trauciņā 105g
€3.89
€37.05/kg
+
1
Ātri pagatavojamas nūdeles OYAKATA Liellopu Vasabi, 93g
€1.72
€18.49/kg
+
2
Ātri pagatavojamās nūdeles NONGSHIM Toomba, 137g
€1.79
€13.07/kg
+
1
Ramen zupa OYAKATA vistas 89g
€1.29
€14.49/kg
+
1
Ramen zupa OYAKATA Miso 89g
€1.29
€14.49/kg
+
1
Olu makaroni Vermicelli BALTICOVO 500g
€1.39
€2.78/kg
+
2
-44%
MAKARONI BALTICOVO OLU CELLENTANI 500G
€2.49
€1.39
€2.78/kg
+
3
+ 1
Ātri pagatavojamas nūdeles OYAKATA Japāņu Teriyaki 93g
€1.55
€16.67/kg
+
2
Sarkano lēcu makaroni DALLA COSTA BIO Strozzapreti, 250g
€3.29
€3.29/kg
+
1
Tiradell Olu nūdeles
€0.99