letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Bakaleja
Graudaugu pārslas un putras
547 produkti
547 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Rimi
292
Barbora
190
Promo C&C
181
Citro
82
Lats
79
top!
71
Lidl
56
Velto
10
Gemoss
3
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Brokastu pārslas
253
Ātri gatavojamās pārslu putras
182
Musli
150
Pārslas bez piedevām
98
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
Herkuless
70
NESTLE
51
Rimi
42
Kellogg's
39
GRACI
36
AXA
35
Oho
33
DOBELE
29
Dobeles Dzirnavnieks
19
Activus
13
SANTE
10
Valdo
10
MIO&RIO
8
TIP TOP
8
Milzu
7
WELL DONE
7
KELLOGGS
6
AHA
5
Brand New Story
5
DR. OETKER
5
DRAUGU
5
FIBERA
5
JUST NATURE
5
Labāko Draugu
5
Sweethearts
5
Citi
4
Breakfast Pro
3
Budget
3
EXTRA LINE
3
Fit!
3
Happy Leo
3
Milzu Originals
3
OneDayMore
3
Purella
3
SCHÄR
3
Smalkais Muslis
3
SUPER GARDEN
3
THE BEGINNINGS
3
Awake
2
Celpol
2
Dolci Preziosi
2
Galinta
2
GO ON
2
Kaņepītes
2
Koelln
2
Limor
2
START
2
Sweet - hearts
2
Wholey
2
Zīļuks
2
Bakalland
1
Baltais
1
BONA VITA
1
Cini Minis
1
CORNY
1
Darkchoko
1
LAZDONA
1
LION
1
Maheev
1
MAMMA
1
NESQUIK
1
Nestllē
1
Nordcrunch
1
Rīgas Dzirnavnieks
1
Salling Eko
1
TAUTAS
1
VALMIERA
1
Nav atrastu rezultātu
-33%
Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm ātri pagatavojamā 6x35g
€3.59
€2.39
€11.38/kg
Auzu pārslu putra Activus ar āboliem ātri pagatavojama 60g
€1.25
€20.83/kg
Pilngraudu auzu pārslas Rimi 1kg
€1.99
€1.99/kg
Griķu pārslas Rimi 500g
€2.69
€5.38/kg
Auzu biezputra Rimi ar āboliem un karameļu garšu 55g
€0.89
€16.18/kg
Ātri pagatavojamās auzu pārslas Activus ar mango un kokosriekstu dzērienu 60g
€1.49
€24.83/kg
Lēcu un rīsu Rimi ātrā maltīte 55g
€0.99
€18.00/kg
Auzu pārslas Rimi ātri vārāmās 450g
€0.99
€2.20/kg
Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g
€0.89
€16.18/kg
-40%
Pārslas Herkuless ar sēklām 500g
€2.25
€1.35
€2.70/kg
Auzu biezputra Rimi ar persikiem 55g
€0.89
€16.18/kg
Pārslas Dobele 3 graudu 500g
€1.35
€2.70/kg
+
1
Ātri pagatavojama auzu pārslu putra Dobele zemeņu EKO 50g
€0.99
€19.80/kg
Griķu maltīte Graci 75g
€1.29
€17.20/kg
Auzu pārslas Zelta Saule 500g
€0.99
€1.98/kg
Pārslas Rimi 4 graudu 500g
€0.99
€1.98/kg
Pilngraudu auzu pārslas Rimi 500g
€1.25
€2.50/kg
Rīsu un dārzeņu Rimi ātrā maltīte 55g
€0.99
€18.00/kg
-33%
Ātri pagatavojamā auzu putra Herkuless ar avenēm, kazenēm un saldo krējumu 6x35g
€3.59
€2.39
€11.38/kg
Auzu pārslas Rimi Smart pilngraudu 400g
€0.69
€1.72/kg
Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g
€0.89
€16.18/kg
-41%
Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g
€1.69
€0.99
€1.98/kg
Rudzu pārslas Dobele pilngraudu EKO 500g
€1.79
€3.58/kg
Pilngraudu auzu pārslas BIO 350g
€2.15
€6.14/kg
Crownfield Trīsgraudu pārslas