letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Bakaleja
Garšvielas
1287 produkti
1287 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Promo C&C
734
Barbora
388
Rimi
335
Gemoss
313
top!
126
Citro
125
Lats
99
Velto
17
Multum
5
Lidl
1
Spirits & Wine
1
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Garšvielas un žāvēti garšaugi
752
Garšvielu maisījumi
705
Buljons
169
Garšvielas gaļai
69
Marinādes
37
Garšvielas zivīm
9
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
Santa Maria
361
GEMO SPICE
192
WELL DONE
73
Rimi
66
GEMOSS SPICE
62
I am the spice
59
Carmencita
52
MAGGI
49
PRYMAT
38
LA DROGHERIA
37
Gallina Blanca
34
Twins
34
KOTANYI
31
Spilva
31
Citi
29
Knorr
28
VEGETA
28
TERRE EXOTIQUE
22
Anatols
19
No brand (Sanitex)
15
Safrāns
15
SAUDA
14
CALDOS DEL NORTE
13
Ķekava
12
Oscar
12
Calnort
11
KUCHAREK
9
Latplanta
9
Oak'a Bbq
9
ANNIŅA
7
DR. OETKER
7
UHHMAMI
7
THE SPICE LAB
6
WIKO
6
EL SABOR
5
FASĒTIE
5
IGOETI
5
VEGETA NATUR
5
GOCCIO DORO
4
I Love Eco
4
Valdo
4
Valežs
4
VICI
4
CESARS
3
Diamir
3
FOODSTUDIO
3
NATUR COMPAGNIE
3
Spaisvile
3
TALLEGG
3
Himalayan Chef
2
ICA
2
SALDVA
2
SPIRULINANORD
2
TAUTAS
2
TRISELECTA
2
Zelta Rieksts
2
20g
1
AJINOMOTO
1
ALOJAS
1
Ami
1
Ariols
1
ASTA
1
Coffeeta
1
DAN SUKKER
1
Dobeles Dzirnavnieks
1
Fermipan
1
Forevers
1
Gemoss
1
IVAN
1
KANIA
1
KĀRUMLĀDE
1
KIKKOMAN
1
Klingai
1
Mājas
1
Pajuva
1
Ristoris
1
SABATINO
1
Salling
1
Salling Eko
1
SMOKELAND
1
Tartufi Jimmy
1
Taste Me
1
TROPI COMMODITY
1
VITANA
1
Nav atrastu rezultātu
Piedeva kotletēm SANTA MARIA 28g
€1.05
€37.50/kg
-9%
Garšvielas maltai gaļai SANTA MARIA Itāļu gaumē 32g
€1.09
€0.99
€30.94/kg
Fahita Air Fryer garšvielu maisījums MAGGI 27g
€1.19
€44.07/kg
Garšvielu maisījums Vegeta Natur kartupeļiem 20g
€0.79
€39.50/kg
+
1
Ķiploku granulas WELL DONE 60g
€1.29
€21.50/kg
Vistas buljons MAGGI 160g šķidrais
€1.99
€12.44/kg
Vistas gaļas buljoni MAGGI 8x10g
€0.59
€7.38/kg
Garšviela vistai TWINS bez sāls 20g
€0.54
€27.00/kg
Maisījums makaroniem MAGGI Carbonara 30g
€0.89
€29.67/kg
Lauru lapas WELL DONE 40g
€1.29
€32.25/kg
Terijaki marināde SANTA MARIA 75g
€1.05
€14.00/kg
Tex Mex Air Fryer garšvielu maisījums MAGGI 66g
€1.19
€18.03/kg
Maisījums vistas gaļai siera mērcē MAGGI Idea 32g
€0.89
€27.81/kg
Ķiploku sāls TWINS 30g
€0.49
€16.33/kg
Malta kūpināta paprika WELL DONE 50g
€1.19
€23.80/kg
Garšvielas VEGETA NATUR kraukšķīgiem kartupeļiem 20g
€0.79
€39.50/kg
Garšvielu maisījums cūkgaļai TWINS 20g
€0.29
€14.50/kg
Ķimenes WELL DONE 60g
€0.89
€14.83/kg
Maisījums vistai MAGGI Idea ar krējuma mērci 30g
€0.89
€29.67/kg
BULJONS MAGGI DĀRZEŅU 12X10G
€0.99
€8.25/kg
+
1
Dilles TWINS 15g
€0.49
€32.67/kg
Sīpolu granulas WELL DONE 40g
€0.89
€22.25/kg
Vistas buljons ar zaļumiem GALLINA BLANCA 8x10g
€0.79
€9.88/kg
Vistas buljoni MAGGI ar pētersīļiem un dillēm 8x10g
€0.59
€7.38/kg
-23%
Gaļas kopējā garšviela SANTA MARIA 35g
€1.29
€0.99
€28.29/kg
Vistas gaļas garšviela SANTA MARIA 30g
€0.99
€33.00/kg
Maisījums vistai MAGGI Idea ar ķiplokiem 30g
€0.99
€33.00/kg
Garšvielas VEGETA NATUR zeltainai vistai 20g
€0.79
€39.50/kg
Garšvielas VEGETA NATUR tomātiem un Mozzarella sieram 20g
€0.79
€39.50/kg
Marināde vistai SANTA MARIA 75g
€1.05
€14.00/kg
Garšvielu maisījums SANTA MARIA Wok vistas ēdieniem 30g
€1.99
€66.33/kg
Maisījums Spaghetti Bolognese MAGGI Idea 44g
€0.89
€20.23/kg
Lauru lapas TWINS 10g
€0.59
€59.00/kg
Vistas siera Air Fryer garšvielu maisījums MAGGI 70g
€1.19
€17.00/kg
Timiāns 2.šķ.kg