letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Augļi un dārzeņi
1972 produkti
1972 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Rimi
1344
Promo C&C
558
Barbora
550
Maxima
217
Lidl
208
Lats
200
Citro
121
Velto
37
top!
31
Multum
1
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Dārzeņi
1905
Augļi
784
Sēnes
64
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
Rimi
172
WELL DONE
67
Dimdiņi
60
Velto
26
GARĪŠI
20
LEAFOOD
19
EZERKAULIŅI
15
Valdo
14
Fit&Easy
12
Baltais
9
I Love Eco
8
KOK
7
Eat Me
6
Zelta Saule
6
JUST NATURE
5
Mežiņi
5
Muižkungu
5
PRI
5
Baltijas Darzeni
4
EXTRA LINE
4
Gardigan
4
MIO ORTO
4
Siera Nams
4
SKONIO LINIJA
4
Spilva
4
AUGMA
3
Baltic Champignons
3
Cesvaines Piens
3
Galinta
3
GOCCIO DORO
3
JOVAIGĖ
3
Kaija
3
LIEPSĒTAS
3
LIMBAŽU PIENS
3
Limor
3
Maheev
3
TIP TOP
3
VERY BERRY
3
Best Time
2
Bonduelle
2
BUON GUSTO
2
Dizskudras
2
Eco
2
EESTI AND
2
FANTASTIKA
2
GREENE
2
ICA
2
Kęstutis Juščius
2
Lats
2
LAZDONA
2
Letis
2
Nākotne
2
Nestea
2
Qualité Suisse
2
RIO MARE
2
Salling Eko
2
Sezer
2
VALMIERA
2
1.šķ.
1
1gab.
1
2.šķira gab.
1
250g
1
2šķ. gab.
1
500g
1
ALPRO
1
Ariadna
1
Auga
1
Baltic Fruits
1
BERRY FRESH
1
Blik
1
BOLLO
1
BON CHANCE
1
BOUN GUSTO
1
California sver.
1
CALVO
1
CHEF SELECT
1
Cido
1
Cini Minis
1
Deluxe
1
DOBELE
1
DOLE
1
Dribling
1
DZINTARS
1
EKOLAND
1
Elbi
1
Elmīrs
1
Family Garden
1
Forevers
1
Fresh & Tasty
1
Germanto
1
GOURMET
1
GRACI
1
Grauziņš
1
Hochland
1
Horeca
1
ITLV
1
JAFFA
1
Jaunpils pienotava
1
Jingold
1
Kadarbiku
1
Kaņepītes
1
KĀRUMS
1
Kiwita
1
Kligeni
1
Latplanta
1
LATVIJAS MAIZNIEKS
1
Mani Gardumi
1
MEISTARA MARKA
1
Midi
1
MOJA MARKA
1
NAŠA KAŠA
1
NJOY
1
OMA
1
Pepsi
1
Piknika
1
PLANTIS
1
Primavega
1
Rambyno
1
RASA
1
Ready to Eat
1
Slātava
1
Smiltene
1
SUPER GARDEN
1
TRAKAIS TRRRUSIS
1
VALIO
1
VAN DEN OORD
1
VICI
1
Viciunai ir Ko
1
Vinaxo
1
Žemaitijos
1
Nav atrastu rezultātu
Mellenes fasētas, 250g
€4.99
€19.96/kg
Sīpoli rozā CRIMSUN 50-70MM, 500G
€1.59
€1.59/kg
Ķiršu tomāti 250g
€1.59
€6.36/kg
Kinza fas. 20g
€1.55
€77.50/kg
Sviesta pupiņas,kg
€3.99
€3.99/kg
Marinēti šampinjoni EXTRA LINE 500g
€1.85
€3.70/kg
+
1
Salāti lapu, Latvija, 2.šķ., kg
€7.00
€7.00/kg
-31%
Salāti Wakame DIMDIŅI 100g
€2.59
€1.79
€17.90/kg
-31%
Ingvers marinēts DIMDIŅI 100g
€2.59
€1.79
€17.90/kg
Pupiņas baltās VALDO, 1kg
€2.89
€2.89/kg
Tomāti Rimi plūmju mix 250g
€1.99
€7.96/kg
Sīpolu maisījums 350g
€1.59
€4.54/kg
Brokolis gab
€1.69
€4.22/kg
Tomāti Cherry 250g
€1.99
€7.96/kg
Tomāti Cherry dzelteni 250g, gab.
€2.49
€9.96/kg
Salāti Roman, gab.
€1.59
€7.95/kg
Ķiršu tomāti 300g
€1.99
€6.63/kg
Ķiršu tomāti ķekaros 250g
€2.49
€9.96/kg
Salātu baldriņš 125g
€1.59