letapartika.lv
Produkti
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Augļi un dārzeņi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Bakaleja
Saldētā pārtika
Dzērieni
Nepārtikas preces
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Skatīt visus produktus
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Skatīt visus produktus
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Skatīt visus produktus
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Skatīt visus produktus
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Skatīt visus produktus
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Skatīt visus produktus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Skatīt visus produktus
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Skatīt visus produktus
Meklēt
Zīmoli
Statistika
Kategorijas
Piena produkti un olas
Piens un tā alternatīvas
Sviests, margarīns un tauki
Kefīrs, paniņas un rūgušpiens
Siers
Skābais un saldais krējums
Jogurti un deserti
Biezpiena produkti
Produkti bez laktozes
Olas
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
Sēnes
Augļi
Maize un konditorejas izstrādājumi
Svaigi cepts
Maize
Konditorejas produkti
Maizes aizstājēji un citi miltu produkti
Gaļa, zivis un gatavā kulinārija
Svaiga gaļa
Svaiga putnu gaļa
Gaļas un mājputnu produkti
Svaigās zivis un jūras veltes
Zivju produkti
Kulinārija
Bakaleja
Makaroni
Putraimi
Mērces
Rieksti, sēklas, žāvētas ogas, augļi un dārzeņi
Milti
Graudaugu pārslas un putras
Eļļa un etiķis
Kafija un kakao
Uzkodas
Rīsi
Garšvielas
Ātri pagatavojami produkti
Tēja
Speciālā pārtika
Pārtikas piedevas
Konservēti produkti
Saldumi
Saldētā pārtika
Saldēti dārzeņi, sēnes un ogas
Saldēti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi
Saldēta gaļa, zivis un jūras veltes
Saldējums un ledus
Dzērieni
Ūdens
Limonāde
Citi dzērieni
Sulas, nektāri un sulu dzērieni
Enerģijas un izotoniskie dzērieni
Karstvīns un karstie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Alus, sidri un kokteiļi
Vīni
Stiprie alkoholiskie dzērieni
Nepārtikas preces
Papīra dvieļi un produkti
Mājdzīvniekiem
Zīdaiņiem un bērniem
Skaistumkopšana(Kosmētika) un higēna
Sadzīves ķīmija un preces
Mājai, dārzam un atpūtai
Augļi un dārzeņi
Dārzeņi
1368 produkti
1368 produkti
Kārtot:
Atbilstība
Zemākā cena
Augstākā cena
Cena par vienību
Lielākā atlaide
Atbilstība
Filtri
Kārtot
Filtri
Veikali
Rimi
942
Promo C&C
384
Barbora
369
Maxima
175
Lats
141
Lidl
136
Citro
86
Velto
29
top!
26
Nav atrastu rezultātu
Kategorijas
Salāti un to maisījumi
284
Tomāti
262
Apstrādāti dārzeņi
221
Kartupeļi
109
Sīpoli
98
Garšaugi
96
Kāposti
89
Gurķi
82
Bietes un citi sakņaugi
73
Paprika
60
Burkāni
53
Ķirbji un kabačveidīgie
45
Zirņi
40
Pupas
32
Lēcas
22
Baklažāni
20
Cukīni
18
Ķiploki
12
Sparģeļi
10
Kukurūza
7
Puravi
6
Citi pākšaugi
4
Nav atrastu rezultātu
Zīmoli
Rimi
131
Dimdiņi
60
WELL DONE
50
Velto
22
GARĪŠI
20
LEAFOOD
19
EZERKAULIŅI
15
Valdo
14
Fit&Easy
12
Baltais
7
KOK
7
I Love Eco
6
Zelta Saule
6
JUST NATURE
5
Mežiņi
5
Muižkungu
5
PRI
5
Baltijas Darzeni
4
EXTRA LINE
4
Gardigan
4
MIO ORTO
4
SKONIO LINIJA
4
Spilva
4
AUGMA
3
Eat Me
3
Galinta
3
GOCCIO DORO
3
JOVAIGĖ
3
Kaija
3
LIEPSĒTAS
3
LIMBAŽU PIENS
3
Limor
3
Maheev
3
TIP TOP
3
BUON GUSTO
2
Cesvaines Piens
2
Dizskudras
2
Eco
2
EESTI AND
2
GREENE
2
ICA
2
LAZDONA
2
Letis
2
Nākotne
2
RIO MARE
2
Salling Eko
2
Sezer
2
Siera Nams
2
VALMIERA
2
2.šķira gab.
1
250g
1
2šķ. gab.
1
Ariadna
1
Blik
1
BOUN GUSTO
1
California sver.
1
CALVO
1
CHEF SELECT
1
DOBELE
1
Dribling
1
Elbi
1
Elmīrs
1
Forevers
1
Fresh & Tasty
1
GOURMET
1
GRACI
1
Horeca
1
ITLV
1
Jaunpils pienotava
1
Kadarbiku
1
Kaņepītes
1
Kęstutis Juščius
1
Kligeni
1
Latplanta
1
Mani Gardumi
1
MEISTARA MARKA
1
Midi
1
NAŠA KAŠA
1
OMA
1
Piknika
1
Primavega
1
Qualité Suisse
1
RASA
1
Slātava
1
Smiltene
1
SUPER GARDEN
1
TRAKAIS TRRRUSIS
1
VALIO
1
VAN DEN OORD
1
VICI
1
Viciunai ir Ko
1
Žemaitijos
1
Nav atrastu rezultātu
Lēcas sarkanās SEZER, 900g
€2.99
€3.32/kg
Sarkanās lēcas SKANEJA, 500g
€1.58
€3.16/kg
Zirņi ARIADNA, slīpētie, šķeltie, 800g
€1.09
€1.36/kg
Lēcas sarkanās "VALDO" šķeltās 3 kg
€9.44
€3.15/kg
Zirņi šķeltie SMART KITCHEN, 5kg
€5.57
€1.11/kg
Šķeltie zirņi BIO, 1kg
€6.67
€6.67/kg
Pupiņas SEZER AGRO baltas, mazas, 900g
€2.27
€2.52/kg
Šķeltie zirņi, DDZ, 1 kg NPKS
€1.15
€1.15/kg
Zirņi šķeltie LIMOR, 800g
€1.05
€1.31/kg
+
1
Lēcas melnās BUON GUSTO, 350g
€2.05
€5.86/kg
Lēcas zaļās SKANEJA, 500g
€1.52
€3.04/kg
Lēcas dzeltenās BUON GUSTO, 350g
€2.05
€4.10/kg
Pupiņas baltās SMART KITCHEN, 5kg
€13.07
€2.61/kg
Kartupeļu daiviņas-pasterizētas, ar mizu 4kg
€4.60
€1.15/kg
Sarkanās lēcas WELL DONE 400g
€1.39
€3.48/kg
Kāposti štovēti Klasiskie 700g, Dimdiņi
€2.99
€4.27/kg
Baklažāni 225-400g/gab kg